Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy nap alatt vizsgára felkész...

Egy nap alatt vizsgára felkészülni?

Figyelt kérdés

Sajnos egy nap alatt(holnap, holnapután vizsga) kell felkészülnöm számvitel vizsgára. 8 vizsgám volt,mindegyik sikerült,már csak ez van hátra,de egyszerűen nem volt időm erre is.

A mérleget el tudom készíteni,oda be tudom sorolni a dolgokat,abban számolni,de semmi mást nem tudok.

Összköltségeljárás,forgalmi költség eljárás,teljes homály,ezekből anyagom is alig van, netről kéne megértsem. (Valaki tud valami jó oldalt?)

Plusz écs,fifo stb,ezek is kellenek.

6kor tervezek felkelni holnap és éjfélig nyomatni.

Szerintetek lehetséges? Muszáj lenne meglennie a kredit miatt.

Illetve ha valaki tud valami jó oldalt ahonnan ezeket megérthetném,ne tartsa magában.

Köszi!

f21



2020. jan. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igy kell, en is igy csinaltam regen minden szart amikor tanulni kellett, es a vegen megis mindig nyertem, persze kemeny nap lesz, de ha meg lett irva utana mehet egy kardio, vagy bebaszas.
2020. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet
2020. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

8.00-ra megyek vizsgára, szóbeli. Még 20 oldal hátra.

A lehetetlen nem létezik.

2020. jan. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-esre simán. Olyanokat tanulj ami tudod, hogy sok pontos és abból összeszeded az 50 pontot. De 6-tól éjfélig nem fogsz tanulni az is biztos. Maximum 6 órát fogsz... az agy elfárad, meg megunod, nem lesz hozza kedved se erőd. Ha feltudod venni köv félévben csak vizsgára akkor inkább úgy csináld. Tanulni kell az egyetemen folyamatosan és nem utolsó pillanatban.
2020. jan. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hármas lett
2020. jan. 25. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :) Én tegnap vizsgáztam az egyik legnehezebb tárgyamból. Előző nap le akartam adni, mert úgy gondoltam hogy ennyi idő alatt már úgysem tudok felkészülni, de 12 után már nem tudtam. Este hatkor álltam neki és másnap délután 13:00-kor volt a vizsga. Egész este, éjszaka és másnap délelőtt tanultam szünet nélkül és átmentem :) Nincs lehetetlen.
2020. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó. De mondjuk egy Anatómia, vagy élettan vizsgára így nem tudsz felkészülni. Szóval nem mindegy milyen szakról és tárgyról beszelünk.
2020. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Geoinformatika II vizsga, ami nálunk így néz ki: 5 minimumkérdés a 17-ből, amiből ha egyet nem tudok akkor vége. Egy kérdésre a válasz kb. fél oldalas. 8 kifejtős kérdés a 108 diás előadásanyagból és 2 számítási példa. 2,5 órán keresztül írtuk a vizsgát. Építőmérnöki szakra járok, nem tudom ehhez képest az anatómia meg élettan milyenek.
2020. jan. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Számvitelből a vizsga úgy nézett ki, hogy 2 db 10 -10 elméleti kérdéses feladat a kb 200 diából és 10 db számolós feladat,ami kb bármi lehetett a 3 db vastag feladatgyújteményből...

5 oldalas volt a vizsga

2020. jan. 28. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!