Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos, hogy a kötelező órák...

Fontos, hogy a kötelező órák mellet szakkörökre is menjek azokból a tantárgyakból amikből érettségizni szeretnék?

Figyelt kérdés
Most lettem csak 9-es,de a fizika tanárom azt mondta az osztálynak,hogy indul egy fizika-szakkör a suliban,és aki érettségizni szeretne fizikából az jól tenné ha elmenne rá.Igazából kísérleteket említett,és egy kis szöveget hozzá. Érdemes már most elkezdeni a felkészülést,vagy még hagyjam?Nagyon sok órám van,ezért is kérdezem (minden nap 7)
2010. szept. 2. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

igen a tanár szerint jó, órán elnézőbb lesz veled, az óraszámod csak növekedni fog, és ha most figyelsz 4 év múlva könnyebb lesz :))

hajrá

egy 11.oszt. lány

2010. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hét óra teljesen normális, szerintem vállald a szakkört, nekem is 7óráim vannak (7.-es vagyok még csak.. )
2010. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a szakkörre is! A kísérletek érdekesek, így sokkal könnyebben megragad a hozzá kapcsolódó elméleti tananyag is, ami később még jól jöhet (főleg, ha valóban érettségizni is fogsz fizikából). Ragadj meg minden ilyen alkalmat!
2010. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindenképp ajánlom a szakkört!anno bárcsak nekem is lett volna fizika szakkör!!!(de a tanár még órán se foglalkozott a tanítással,pedig elvileg jó gimibe jártam:S
2010. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mindenből van szakkör.(korrepetálás)

Reggel 7-kor kezdünk és van hogy 4-ig bent vagyunk. Szóval az a 7 óra nem olyan sok. És igen menj szakkörre, akár akarsz belőle érettségizni akár nem, mert milliószor könnyebb lesz később is megértened az anyagot. Ha meg kísérletek vannak akkor meg főleg hogy menj, az érdekes és nem fogod végig szenvedni. Plusz a tanár látja hogy igyekszel, kicsit elnézőbb lesz veled.

2010. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!