Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz helyre utalják az...

Rossz helyre utalják az ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy járt-e már így valaki és ha igen, mi történt. A 2020/21-es tanévben kaptam Nemzeti Felsőoktatási ösztöndíjat. Ennek minden részletét átutalták, amikor elő volt írva. Az a baj, hogy már nem jár, mert idén nem pályáztam meg, de továbbra is kapom! A Neptunban már másodjára írják ki, és utalják át, de úgy hogy kétszer ki van törölve a tétel, aztán újra ki van írva. Most mit tegyek? Félek, hogy a végén visszakövetelik a pénzt, vagy a végén én leszek az, akit amiatt elővesznek, hogy valaki más nem kapta meg az ösztöndíjat.

2021. okt. 23. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
A szeptemberi utalás után vartam, hogy esetleg szólnak, hogy fizessem vissza vagy valami, de nem történt semmi.
2021. okt. 23. 17:37
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Az nem jutott eszedbe, hogy jelezd a hibát? Ráadásul el is költötted, pedig tudtad, hogy nem a tiéd az a pénz. Erre rá fogsz fázni!
2021. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Semmi rosszat nem tettél, de további várakozás meg aggódás helyett igazán szólhatnál a tanulmányi hivatalnak, hogy tisztázva legyen ez. Ha tévedésből utalták a pénzt, egész biztos nem tarthatod meg.
2021. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se költsd el a pénzt, és értesítsd öket, hogy még mindig kapod az ösztöndíjat, pedig már nem jár. VAlószínüleg valaki tévedésböl nem törölt ki a listából, a pénzt mindenképpen vissza kell adnod, de nem te vagy a hibás.
2021. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2# már bocs, de ki mondta, hogy elköltöttem?
2021. okt. 23. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha meglenne a pénz, miért félnél attól, hogy vissza kell fizetni? Ebből lehet tudni hogy már nincs meg.

És hiába lett a válaszom lepontozva, nézz utána annak a fogalomnak, hogy jogalap nélküli gazdagodás.


[link]

2021. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!