Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányok, akik nappalin kezdtéte...

Lányok, akik nappalin kezdtétek az egyetemet, de különböző okok miatt (pl. várandósság) levelezőre váltottatok, éreztétek később ennek hátrányát?

Figyelt kérdés

Tapasztaltátok,h amiatt nem kaptatok meg egy munkát,mert levelezőin végeztétek a sulit?!Nem bántátok meg(gondolom,aki babázás miatt váltott,az nem,de aki más okból)?!

Köszönöm a válaszokat előre is!:)


2010. szept. 3. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam nappalis is és levelezős is. Nappalin az élet szinte felhőtlen, sokkal jobban benne vagy a társaságban, így könnyebben jönnek mennek az infók. Levelezőn pedig tök magad, sokkal nehezebb a dolog. Nem éreztem soha, h. hátrány lenne az, hogy levelezőn végeztem, de nagyon nehéz. Meló mellett is és baba mellett is nagyon nehéz tanulni. De megéri. Nem tudtam volna elhelyezkedni, ha nem tanulok tovább baba mellett, pedig már volt egy diplomám.
2010. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most nappalira járok, de úgy döntöttem, hogy következő évtől már levelezőn akarom folytatni. Nálam annyi az ok, hogy 24 éves vagyok az egyetem 5 éves és lehet jó a nappali, de úgy érzem, hogy dolgozni szeretnék, mert nem tudom magam eltartani. Szüleimmel élek még és ők fizetik a kiadásaim, de néha már rosszul érzem magam amiatt, hogy pénzt kell kérjek. A kérdésedre igy nem tudok válaszolni, de szerintem nem feltétlenül hátrány ha levelezőn végez valaki.
2010. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!:)
2010. szept. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!