Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet hogy az általános sulik...

Lehet hogy az általános sulik sem nyitnak ki szeptember 1-jén?

Figyelt kérdés
Lehet online tanítás lesz? Én nagyon félek a vírustól. Már az alsót sem kéne kinyitni szerintem

2021. aug. 22. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Igen. Nem nyit ki
Nem. Ki fog nyitni
nem tudom
51 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Mitől félsz? Ótasd be magad.
2021. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Azok biztos kinyitnak.

Orbánék azt csuknák be legutoljára.


Az egyetemeken viszont elképzelhető az online oktatás.

2021. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most volt a kormánytájékoztató, most közölték volna, ha nem lesz jelenléti oktatás. Amúgy már készülnek az oltási kampányra az iskolákban is.
2021. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A gyermekek a legfontosabbak. Az életük sokat számít. Ők fognak dolgozni, termelni az államadósság kamatát, a nyugdíjat. A szülőkkel, nagyikkal tartják a kapcsolatot és átadják nekik a vírust. Jajj
2021. aug. 22. 18:17
 5/12 anonim válasza:
84%
Szerintem kinyitnak, hogy meddig azt nem tudom, de remélem sikerül zarás nélkül végigvinni a tanévet.🙂
2021. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
97%
Na jó, trollkodik a kérdező.
2021. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Te trollkodsz 6os
2021. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező! A világon már sok helyen tombol a 4. hullám. A hírekben hallottad, hogy tízessével, százassával ezressével halnak meg a 0-12 éves gyerekek? Nagy valószínűséggel nem.


Halkan jegyzem meg ha egy első osztályos gyereknek egész évben digitális oktatás lenne, akkor abból évismétlés lenne.

2021. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

#7

Igen. Most regisztráltam ezt az anonim, csillagnélküli profilt, és önmagammal beszélgtek, mert skizo vagyok. :)

2021. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy a megfogalmazásba kötök bele, de mi az, hogy "az általános sulik sem"? Van olyan oktatási intézmény, ami online oktatással kezd?

Egyébként kizártnak tartom, hogy pont az általános iskolásoknak ne lenne jelenléti. Főleg nem alsóban. Értem a te gondolkodásodat is, de vedd figyelembe, hogy egy alsós gyerekkel otthon kell lennie a szülőnek is, akinek meg nincsen végtelen szabadsága. És ahogy írtad, a gyermekek a legfontosabbak, viszont a tanárok és a diákok jelentőse része is úgy gondolja, hogy a digitális oktatás közel sem annyira hatékony, mint a jelenléti, tehát ha a jövőt nézzük, akkor a diákok szempontjából az a jobb, ha jelenléti oktatás van.

2021. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!