Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimiben mikor specializációról...

Gimiben mikor specializációról van szó, akkor ugye bármelyik tantárgyat felvehetem?

Figyelt kérdés
Még van ez az évem hogy eldöntsem, és már tudom, hogy angol és irodalom lenne. De mi van ha irodalomra nem jön elég ember? Mármint, itt ugye számít a létszám? Ha ennyi diák nem jelentkezik, akkor nem is lehet spec.-re menni belőle? Igazából ez a kérdés, hogy mennyinek kell lennie a létszámnak.
2010. szept. 3. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A specializáció vajon ugyanaz lehet, mint a fakultáció? Mert akkor (legalábbis nálunk) nem számít a létszám, indult már fakt 5, és 26 emberrel is.
2010. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az tényleg elég jó lenne, de szerintem annak keés az esélye, hogy elindítanak egy irodalom spec.-et csak miattam, mivel mindenki más utálja a tantárgyot. De ha ez így van, akkor meg szerintem akkor bunkóság, hogy az iskola akadályoz meg abban, amit csinálni szeretnék.
2010. szept. 3. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Évfolyamtársak nem mennek? Nálunk egy évfolyamon egy fakt indul, abba járhat mindeki. Csak van még valaki, aki szereti!

2010. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem....

köszi a válaszodat

2010. szept. 8. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit, remélem, összejön :)
2010. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!