Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretitek a törit, mint...

Szeretitek a törit, mint tantárgyat? Gimiben és általánosba szokták szeretni?

Figyelt kérdés
én például imádom:)
2011. aug. 29. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba annyira nem szerettem mert unalmas volt és a tanár semmit nem magyarázott belőle.

Most gimibe meg szerettem mert normális tanárom van aki minden kérdésre választ tud adni és nagyon sok mindent tud és érthetően adja le az anyagot a könyvet nem is kell használjam hozzá.

2011. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem jó tanárom van:)ő elmagyarázza:)remélem később is jó lesz:)történelmi regényeket szeretitek?én nagyon:)
2011. aug. 29. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én pont az ellenkezője vagyok az elsőnek, én szeretem a törit viszont a tanárt azt nagyon utálom. és akkor ha hozzáadjuk a bunkó tanárhoz azt, hogy ráadásul majdnem mindig első órám a töri és tök fáradtan megyek be.. majdnem mindig elalszok órán, de komolyan, nyitva kell tartanom a szemeimet :D


de itthon szeretek olvasgatni a neten különböző korszakokról stb, az irodalom mellett a töri a legjobb sztem :D

2011. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyetértek:)én is így vagyok vele:)irodalom mellet a törit is szeretem:)neten én is olvasok néha.:)van kedvenc korszakotok?én az újkort szeretem:)mellette az ókort.a jelenkorral csak most ismerkedek igazán
2011. aug. 29. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

húú én az ókort szeretem nagyon:)

de igazából mindent, mondjuk töri szempontjából a középkort nem nagyon, de irodalom szempontjából minden korszak kedvenc.

2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a középkort énse.
2011. aug. 29. 21:44
 7/9 anonim válasza:
100%
Általánosban még szerettem a törit - bár akkor is inkább a tanár stílusa és hozzáállása miatt (nem az évszámok sulykolása, inkább a korról alkotott kép és az összefüggések a lényegesek) -, de gimiben egyszerűen utáltam. Nem az én világom, egyszerűen távol áll tőlem. Órákon át olvasgattam a törikönyvet, és nem maradt meg semmi, egyáltalán nem kötött le, bár még a tanárom is jó volt. Haszontalannak is tartottam valamilyen szinten, mert bár műveltséget ad, nagy része nem használható tudás. Ha nem szereted, nem lényeges, nem leszel rossz ember. Alaposabb töritudás nélkül is meg lehetett írni az érettségit 85%-ra.
2011. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utáltam
2011. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban gyűlöltem, éppen hogy hoztam a 2-es szintet, amikor meg ne adj Isten 5-öst írtam belőle, a tanár azt kis jegynek írta be. Középiskolában 4-es 5-ös voltam, imádtam, főként az I.-II. Vh, és az ezután lévő dolgok érdekelnek, van is pár könyvem a témáról.
2011. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!