Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 perces kiselőadás kb. hány...

10 perces kiselőadás kb. hány oldal szöveg lenne?

Figyelt kérdés

Nem kell előadni, csak elküldeni. Mennyiséghez ennyit kaptunk, hogy annyi szöveget írjunk, hogyha azt előadnánk, akkor 10 perc legyen.

Úgy rémlik 1 oldal, amennyit kb. ennyi idő alatt el tudok mondani, de az kicsit kevésnek tűnik.


2021. nov. 2. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is 1-1,5 oldal, de amúgy írd meg és mondd fel magadnak, közben nézd az időt. Így biztos lehetsz benne, hány percre jön ki.
2021. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hányas betű méret, mekkora sorköz? Ezt így látatlanban nehéz elmondani, tényleg az a legjobb, ha leméred. Vagy szószámot érdemes még nézni, az átlag ember ilyen előadás esetén 100 szót mond el percenként.
2021. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%
Én múltkor felolvastam magamnak egy A4-es oldalt, kb. 6 perc volt.
2021. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak lehet, hogy amennyit én olvasok el 10 perc alatt, azt ő kevésnek gondolja :/

De lehet, hogy ha túl sokat írok, akkor meg azzal lesz baja :/

2021. nov. 2. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

1 oldal 12-es betűmérettel, normál beszédtempóban, tartva olykor szüneteket az úgy 5-6 perc.

Úgyhogy kb. 1,5-2 oldalnyi szöveget kell írnod.

2021. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!