Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen témát ajánlanátok 8-10...

Milyen témát ajánlanátok 8-10 perces angol kiselőadáshoz?

Figyelt kérdés

Angolul kell megtartanunk egy kiselőadást főiskolán. Én 10. éve tanulom a nyelvet, de a szókincsemben van kivetnivaló, persze az adott témában felkészülnék, hogy nem humbukoljak másik 15-18 ember előtt.

Ti milyen témában hallgatnátok meg egy ilyen kiselőadást ppt-sen előadva(akár magyarul is)?



2016. febr. 18. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a téma a lényeg, hanem az előadásmód. :) Ha jól adod elő, akkor a legunalmasabb téma is izgalmas lesz és lekötöd a többiek figyelmét. Én anno középsuliban adtam elő a tetoválásokról, az AIDS-ről, az öngyilkosságról, Patrick Süskindről. A lényeg, hogy keltsd fel a figyelmüket, tegyél bele érdekességeket, próbáld meg egy másik szemszögből nézni, hogy ne legyen 12 egy tucat. Egyébként te milyen témáról beszélnél szívesen? :)
2016. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdés ez:

miről tudnál TE érdekesen beszélni? Biztos van, ami különösképpen érdekel. Vannak hobbijaid, érdeklődási köröd, olyasmik amikről szivesen lvasnál, amiről kiforrott véleményed van, amihez kapcsiból tudnál forrásanyagot ajánlani, tehát hivatkozni tudsz rá.


Mi innen a vonal végéről jobban ismerjünk téged, mint te önmagadat????

2016. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!