Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ment egyetemre, kinek...

Aki ment egyetemre, kinek milyen volt az "élménye" a vizsga alatt és után?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságként :D

2021. nov. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 70 vizsgám volt, melyikre gondolsz?
2021. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, milyen egyetem, milyen vizsga, milyen élmény? Nekünk volt olyan vizsgánk is, ahol 20 percre kiment közben a vizsgáztató, meg 2 napos szigorlatunk is. Nyilván nem ugyanolyan élmény a kettő.
2021. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik számodra 'a vizsga'? Egy félév végire gondolsz vagy a képzést lezáró államvizsgára? Egy random könnyű tárgy vizsgájára, amit csak a formalitások kedvéért tartanak meg vagy egy több féléven át tartó szórótárgy szigorlatára? Jelenlétire vagy onlinera? Szóbelire vagy írásbelire?
2021. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első féléves vizsga, ami számodra fontos. Ki mit gondolt előtte, mit érzett közben, utána mi lett.
2021. nov. 3. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "első féléves vizsga", csak vizsgák vannak többes számban :D

Tárgyanként változó, hogy mi vizsgás és mi évközi jegyes. Nálunk villamosmérnökin átlagosan 5-6 tárgy volt vizsgás egy félévben.

Nem nagyon gondoltam előtte semmit. Tanultam, bementem, megírtam, átmentem.

2021. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első féléves? Volt 10 vizsgám első félév végén (többi négyből vagy gyakorlati vagy megajánlott jegyet kaptunk), de ha a fontosabbak érdeklnek, akkor kettőt emelnék ki. Az egyiket azért, mert nagyon szerettem a tárgyat, jól akartam teljesíteni, de még évközben elnéztem az egyik zh-t, így nem kaphattam megajánlottat. Ennél a tárgynál nagyon határozott voltam, hetekkel előtte elkezdtem készülni, úgy voltam vele, ha törik, ha szakad nekem ezt jól meg kell írnom. A vizsgát a legelső alkalomra vettem fel, előtte, mint mindig, izgultam, de közben, mivel elég jól ment, már nem volt probléma, utána meg reménykedtem, hogy nem néztem be valamit nagyon és megkapom, amiért megdolgoztam (így lett).

A másik egy elég nehéz tárgy volt, csak reménykedtem, hogy legyen meg a kettes, eléggé ki voltam előtte bukva, hogy ez nem megy, nem lesz meg, nem értem stb., ez volt rajtam vizsga közben is. Végül toltam is egy hetet és így is csak második nekifutásra lett meg. Nem mondom, hogy életem büszkesége, de ennek is vége.

Azért ezt a kettőt írom, mert a többivel nem volt semmi érdekes és, hogy lásd, hogy mennyire más lehet két vizsga.

2021. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!