Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanító szakos hallgatóként...

Tanító szakos hallgatóként mennyi pénzt korrekt elkérni egy alsós diák korrepetálásáért?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett szeretnék alsós diákoknak segíteni a tanulásban. Mennyi pénzt kérhetek el egy óráért? Szegeden élek.

2021. nov. 3. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

én is tanítottam, de én csak németet, ált. isk. diákoknak.

figyelembe vettem a családok szocioökonómiai helyzetét az árképzésnél, lévén, hogy társadalomtudományokat hallgattam az egyetemen, így nekem ez fontos szempont volt:


1. egyszülős háztartásban él-e, vagy két szülő neveli?


2. hány testvér van?


3. szülők foglalkozása és munkaerőpiaci pozíciója (munkanélküli, aktív, alkalmazott, vállalkozó, fehér- vagy kékgalléros /szellemi v. fizikai/ munkát végeznek)?



nekem 3 tanítványom volt egy nyár alatt.

ketten nagyon gazdag vállalkozók gyerekei voltak, tőlük 1500 ft-ot kértem 2008-ban 60 percért.

mivel a hét majd minden napján jöttek, ezért elég jó pénzeket kerestem.

őket junior nyelvvizsgára készítettem fel.


a harmadik munkásosztálybeli család gyereke volt, és megbukott, őt pótvizsgára készítettem fel, tőle éppen ezért csak 800 ft-t fogadtam el, hetente egy-két alkalmat tudott csak kifizetni.

2021. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%

Alsós gyerek korrepetálásáért hallgatóként szerintem nem korrekt sokkal többet elkérni, mint amennyi a bébiszitterkedés órabére lenne (hogy ez mennyi, városfüggő).


Csak hogy legyen mihez hasonlítani, délvidéki kisvárosban a tavaly tavaszi iskolazár alatt végzős tanító hallgató 3 testvér felügyeletéért (és az online oktatás alatti segítségért) napi 4000 ft-ot kért. Mondjuk ez ugye fix meló volt és volt, hogy nem kellett semmit csinálnia.

2021. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

2


szerintem nincs igazad, mert nagyin más skilleket követel meg a szitterkedés és a tanítás.


utóbbinál nyom a latban, h. az illető egyetemista, és h. kifejezetten tanít, készségtárgyakban korrepetál.

míg bébiszitter bárki lehet szinte.

2021. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
2000 ft/45-50 perc korrekt szerintem.
2021. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
1: Te nagyon tisztességes ember vagy. Manapság kicsit már ritkaság.
2021. nov. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. köszönöm szépen!:)
2021. nov. 6. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
3500-4000 ft/60perc. (Budapesten 5-6 lenne, de látom Szegedet írtál.)
2021. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!