Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz Novemberben,v...

Szerintetek lesz Novemberben,vagy még idén digitális oktatás?

Figyelt kérdés

Aki nem tud értelmes választ írni ne is

írjon:)


2021. nov. 3. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz már digitális oktatás a korona miatt.
2021. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem unjátok még? Naponta 10x felteszitek a kérdést és nem fogjátok fel, hogy senki sem tudja megmondani.
2021. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz. Hiába kérdezed naponta. Európában sehol sincsen országosan elrendelt digitális oktatás, minden kormány ódzkodik tőle. Nálunk sem lesz. (És lszi ne gyere azzal, hogy tavaly ilyen számoknál már volt.)
2021. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Még mindig senki nem tud semmit. A tavalyihoz kísértetiesen hasonlít a forgatókönyv, az adatok, és még mindig ugyanaz van kormányon, simán megismétlődhet. Én személy szerint már nem tartom hitelesnek a kommunikációjukat, miszerint ódzkodnak a teljes távoktatástól. Ha egyik napról a másikra jelentik majd be (mert halottak napja után ÚR ISTEN KI GONDOLTA VOLNA, MEGUGROTT A FERTŐZÉSSZÁM, HÁT ERRE NEM IS GONDOLTUNK) úgyse tudunk vele mit kezdeni, sodródni kell az árral.

A Debreceni Egyetem már többször bebizonyította, hogy sz@rik magasról a hallgatók egészségére, amikor a ZK projekt hétre napi 6 ezres fertőzés számok mellett a kar teljes hallgatóságát bezárta egy nem szellőztethető terembe napi 4 órára maszk nélkül.

Ugyanakkor szerintem ezen görcsölve tűkön ülve várni sem reális, és folyton a híreket lesni. Éld inkább a lezárásoktól remélhetőleg sokáig mentes életedet, kedves kérdező, és ne ezen stresszelj.

2021. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!