Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy újra digitális...

Lehetséges hogy újra digitális oktatás lesz?

Figyelt kérdés
Újra maszkviselés, a munkahelyen kötelezhetnek az oltásra,látogatási tilalom az egézségügyi intézményekben,mi lesz még?
2021. nov. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén már szerintem semmiképp, jövőre pedig ki tudja mi lesz. Bár én reménykedem benne, hogy másnem a választások miatt lecseng ez a hullám hamar, hátha felejtenek az emberek - szerintük -
2021. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

a választások miatt áprilisig biztosan nem… a kormány is látja az emberek elégedetlenségét, nem fogják megengedni maguknak, hogy elbukják a 2/3-ot

az más kérdés, hogy addigra mennyien lesznek beoltva és mit fognak mutatni a számok, de szerintem semmiképpen sem lesz már a helyzet olyan rossz, mint tavaly volt ekkor :) legalábbis nagyon remélem

2021. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Még 48-szor kérdezd csak meg, nincsen minden nap ilyen kérdés, legfeljebb 3.
2021. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

A 12 év felettieknél biztos hogy NEM lesz, tanároknak kötelező, 12 év felettiek pedig olthatóak...

1-6 osztályban lehetséges, ha az intézményben sok az igazolt fertőzött.

Erről már szeptemberben nyilatkozott az emberi erőforrások minisztériuma.

CSAK! akkor várható távoktatás, ha lakhely elhagyási korlátozást is bevezetnek, mert olyan vírus variáns jelent meg - terjed ami ellen nem véd a jelenleg használt oltások.

2021. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!