Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz digitális...

Szerintetek lesz digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz digitális oktatás a 2021/2022 tanévben ha igen kb mikor fog jönni?
2021. okt. 4. 05:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%
Én reménykedem... viszont nálunk a tanárok már mindenkit bejelentkeztettek classroomba és készülnek rá, de pontos infót senki sem tud so olyan 50-50%
2021. okt. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Jó kérdés, elvileg lesz. Bár ki tudja, szerintem őszi szünet eltelte után már online fog tovább folyni az oktatás
2021. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Nem lesz itt már ilyesmi. Ha megnézitek a híreket (külföldieket is), tőlünk nyugatra az emelkedő számok ellenére lazítanak a kormányok. Mindenki tisztában van vele, hogy ez a vírus itt lesz még évekig. Nem fognak minden télen lezárásokat csinálni még több éven át.

Meg kell tanulni a vírussal együtt élni/dolgozni/tanulni és kész.

2021. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Még a kötelező maszkviselés, hibrid oktatás sem jött szóba egyáltalán. Vagy hogy váltva járjon be az osztály fele.

Tényleg azt gondoljátok, hogy majd egyenest fejest ugrunk a teljes online oktatásba? Naiv gondolat! Szerintem sem lesz már itt ilyen.

2021. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekunk is tavaly mondtak, hogy csinaljuk meg a classromot meg minden, es par het mulva mar online voltunk. Szerintem sem megyunk vissza az oszi szunet utan. Az 3 het, a szamok folyamatosan emelkednek. Kivancsi leszek a holnap reggeli (tehat a mai) szamokra, mert hetvegen nem sokat tesztelnek. Szepen lassan megy fel megint a jarvanygorbe vagy mi a tokom
2021. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Semmi értelme a tavalyi évet összehasonlítani az ideivel. Nagy különbség, hogy már van oltás, és hogy már mindenkinek töke tele van a lezárásokkal, a jelek szerint a kormánynak is. Szóval mindenki nyugodjon le és törődjön bele, hogy idén már ismét normálisan fogunk suliba járni. És hogy egyéb nagy korlátozás sem lesz, max. a védettségit és a maszkokat kell újra előkapni.

Nem tudom, hogy figyelitek-e, de már a PDSZ sem szorgalmazza az online oktatást, pedig tavaly egyfolytában azon károgtak.

2021. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor legyszi nezz utana draga, mert nem sok kulonbseg van a szamok kozott, pedig az oltas elerheto... az a szomoru, hogy ha ennyi ember be van oltva, ez a szamokon miert nem latszik
2021. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Lesz online hamarosan, mindenki nyugodjon le a picsaba
2021. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
Nem lesz.
2021. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

7-es, én nem is mondtam azt, hogy vannak különbségek. Nincsenek, a számok valóban hasonlóak, mint tavaly. Én azt írtam, hogy pont emiatt nem lesz lezárás (és többek között tartósan online oktatás), mert látható, hogy bármit csinálnak, ugyanaz ismétlődik meg mindig. Lehet, hogy éveken át ugyanez lesz minden ősszel és télen. Viszont nem lehet minden évben lezárni az országot a koronavírus miatt. Köztünk lesz, meghalnak benne majd emberek, és ennyi.

Én tudom, hogy sokan szeretnének otthon maradni, de ez most nem ilyen év lesz, bele kell törődni.

2021. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!