Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen mennyire vagyok...

23 évesen mennyire vagyok elkésve? Pilóta szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Érettségim van csak, középfokú angol nyelvvizsgával. Régi álmom, de nem tudom, hogy mennyire vagyok elkésve így 23 évesen. Polgári utasszállító pilóta szeretnék lenni.
2021. nov. 3. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve. Vannak akik 40-50 èvesen változtatnak pályát.
2021. nov. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor már csak a pénzügyi részét kell valahogy rendeznem. Köszi :)
2021. nov. 4. 19:41
 3/8 A kérdező kommentje:
"csak" idézőjelben :)
2021. nov. 4. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég drága mulatság, én is szeretnék az lenni már nagyon régen, de ennyi pénzt sima átlag emberként lehetetlen előteremteni. Egyelőre letettem róla, de nem végleg.
2021. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Mondjuk nekem már az is sokat jelentene, ha "csak" hobbiból egy kis Cessnát vezethetnék :)
2021. nov. 4. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok cadet program van, ahol a legitarsasag fizeti a kepzesed es mikor elkezdesz dolgozni naluk akkor vonjak le evekig a fizetesedbol.
2021. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja es egyaltalan nem keso 23 evesen!
2021. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont a legideálisabb kor. Nem túl fiatal, van már egy kis érettség, de nem is túl idős, hogy esetleg a kora miatt nehezebben vegye az akadályokat.
2021. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!