Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány évesen vagyok elkésve,...

Hány évesen vagyok elkésve, hogy lépéseket tegyek az álommunkám irányába?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 23:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudnunk kéne ki vagy, hány éves, milyen végzettséged van eddig és mi az álommunkád? Erre így nem lehet válaszolni.
2019. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Próbáltam általánosságban kérdezni, mert gondoltam, így több választ kapok.

De igaz, hogy ha kifejtem, akkor meg jobbakat.

Egy 21 éves lány vagyok, és kettő, egymástól teljesen különböző álommunkám van, egy nagyon lányos, és egy nagyon fiús. De bármelyiket nagyon szívesen csinálnám, dönteni sem tudok a kettő között, szóval szerintem mindkettőhöz meg szeretném szerezni a papírokat, és ki szeretném próbálni őket.

Az egyik a kamionsofőr. Jelenleg a B kategóriát csinálom, tehát ha úgy vesszük, már elkezdtem tenni érte, csak még nagyon nagyon az elején tartok.

A másik a sminkes és maszkmester. A 3 alapképzés (2 "normál" sminkes, 1 maszkmesteri) mindenféle továbbképzés nélkül összesen 3 millió ft.

lehet, hogy hülyeség, hogy azt gondolom, hogy 21 évesen el vagyok késve, de inkább azzal van bajom, amiatt stresszelek, hogy tudom, hogy egy darabig nem fogok tudni belekezdeni ezekbe. Nem keresek valami jól a munkahelyemen, jelenelg minden pénzemet a jogsira költöm. Biztos, hogy nem tudnám párhuzamosan csinálni a jogsikat és a sminkes tanfolyamokat. De még csak külön se, mert nagyon drágák. Nem tudom, mi lenne a legjobb megoldás, ha évekig félreraknék pénzt, és addig itt tengődnék, vagy ha vennék fel hitelt.Mert más megoldás nem igazán van.

2019. dec. 19. 00:25
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Pedig most dontened kell. Vagy a kamionozas vagy a sminkeles. Ennyi. De ezt mi nem donthetjuk el helyetted. Neked kell kitalalnod, hogy melyik erne meg jobban anyagilag es melyiket elvezned stb
2019. dec. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
37 vagyok, elvileg nemrég szereztek papírt life-coach-ból, ez lenne az álommunka. De úgy néz ki, hogy egy valag kib×tt mani lett 2 db. papírlapért...
2019. dec. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a sminkelés drágább, ezért a kamionsofőrrel kéne kezdeni, azt viszonylag jól megfizetik, nyilván keresett is. Ha ahhoz megvan a jogsi, akkor később azzal a melóval gyűjtögethetsz a sminkelésre.

A kettőt egyszerre ebben a szituban tényleg nem lehet hitel nélkül, de még bőven van időd, nem vagy megkésve, elkezded a kamiont, mert az a biztos alap, majd ha még mindig érdekel a sminkelés, akkor majd azt is.

2019. dec. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50 évesen.
2019. dec. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy elkesve, tekintve, hogy kb 65 éves korodig dolgozni fogsz, vagy tovább.

Szerintem ne vegyél fel hitelt, inkább próbálj több munkahelyet keresni, plusz műszakokat bevállalni.

Ha a B megvan, akkor kezdd el szerintem az első sminkes sulit. Biztosan van részletfizetési lehetőség, azt próbáld ki.

Aztán ha az megvan, döntesz, hogy azt akarod folytatni, vagy inkább másik jogsi.

Lehet több év lesz, mire meg tudod csinálni, de szerintem egyáltalán nem hülye ötlet mindkét szakmát kitanulni teljesen.

2019. dec. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Kamionos vagy sminkmester, pff. Iszonyú komolytalan.
2019. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kamionos kemény meló, de szerintem tök jó, ha van női munkás is ebben a területen, a tesóm is az akart lenni egy ideig:). Csak az emeléssel vigyázni kell, meg az ülés, a kényelmes, de ugyan fárasztó utazás közben egy idő után tönkreteheti.
2019. dec. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kamionozásra ráfekszel, az elérhetőbb. Ebből tudsz annyit keresni, és félretenni, hogy a sminkest később megcsináld, utána már azzal tudsz foglalkozni, nyugisabb is, mint állandóan vezetni. Na meg családalapítás szempontjából is jobb.
2019. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!