Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó bentlakásos iskolák Magyaro...

Jó bentlakásos iskolák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel szeretnénk Magyarországon tovább tanulni 8-tól (9be mennénk), de nem nagyon tudunk bentlakásos iskolákat.Nagyon szépen köszönjük ha tudtok segíteni!!További szép napot nektek!!

2021. nov. 6. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bentlakásos iskola nincsen nagyon :) Ha van, akkor általában az egyház tartja fent (pl: Piarista Gimnázium, de oda csak fiúk járhatnak). Ha kollégisták szeretnétek lenni, már nagyobb a választék. Az Apáczainak remek kolesza van, töltöttem ott 4 évet, és imádtam. Hétvégente haza lehet járni, teljesen rendben van. Viszont ha Pestiek vagytok, akkor nem lesz sok esélyetek rá, mert azoknak adják, akik vidékről érkeznek, mert ők értelem szerűen nem tudnak lakhatást találni maguknak ezen kívül. Sok sikert!
2021. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Patrona Hungariae Budapesten.
2021. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak bentlakásos iskolák. Sőt még általános iskolákban is van bentlakásos iskolák. Csak azért tudom, mert én a Herminamezőn jártam bentlakásos iskolába annó általánosban. És hogy milyen volt? Olyon mint egy börtön. Számomra legalább is. Mert soha nem jöhettünk ki az iskolán kívülre.
2022. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!