Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nappalis...

Hanky kérdése:

Mit tegyek, ha nappalis diákként bejelentkeztem a Munkaügyi Központba? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Abban a hitben voltam, hogy ősztől megszűnik a tanulói jogviszonyom. Az egyetemen (PE) azt mondták, hogy ha már csak a Szakdolgozat és az Államvizsga van hátra, minden más tárgyam megvan, akkor kikérhetem az Abszolutóriumot. Ebben az esetben ugye megszűnik a tanulói jogviszony. Be is regisztráltam a munkaügyre, sőt, már ingyenes német tanfolyamra is beírattak. Azonban pont ma néztem a Neptunban (tudom, ez az én hülyeségem, hogy csak most néztem rá), hogy elutasították a kérvényt. Ha passziváltatok, az megoldás lenne? Elvégezhetem így a tanfolyamot, vagy lehet belőle probléma, ha nem szólok erről?
2010. szept. 4. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szarmále... A nyugdífolyósító képtelen lekérdezni azt, h van-e tanulói jogviszonyod, mindig neked kell visszaigazolgatni. Szerinted ők képesek megnézni? Ez magyarország...
2010. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ha tényleg így van, akkor imádom kis hazámat :) / Amúgy is persze :) /
2010. szept. 4. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!