Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Duális képzés , nem igazán...

Duális képzés , nem igazán értem a dolgokat ? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval én már dolgozom egy ideje a cégnél , közben elkezdtem pénzügyet tanulni felnőtt oktatásban éjszakain , most adódott az a lehetőség , hogy az iskola meg a cég duális képzéses szerződést kössön.

De akkor én most a sima fizetésem (amit eddig is kaptam a ledolgozott 180 órámra) és pluszban az ösztöndíjat (ami a minimál bér 65%-a ha minden igaz) is kapnám vagy ezek közül csak az egyiket ?

Mert eleve akkor a szerződés nem éri meg nekem ha csak az ösztöndíjat kapnám.



2021. nov. 13. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Duális képzést már megkezdett egyetemi tanulmányok mellett nem tudsz folytatni, azt az egyetemre való jelentkezéssel együtt kell megpályázni. De gondolom már te is tudod.

Te ott így is gyakornok vagy amúgy is, nem is tudnál egyszerre két "fizetést" kapni érte.

2021. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!