Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek be koliba?

Hogyan kerüljek be koliba?

Figyelt kérdés

Van egy olyan kikötés, hogy a 2 szülő nem kereshet többet X összegnél. Nekem anyám többet keres, de a nagymamámmal élek egy éve és nem is találkoztam anyámmal, nem támogat anyagilag, nem vagyunk beszélő viszonyban.

Nagyon messze lakom az egyetemtől, kb 300 kilométerre és jól tanulok.

Szerintetek lehet esélyem?

Lehet ilyenkor kérvényt írni?

Mit gondoltok?


2021. nov. 14. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az számít, akivel egy háztartásban élsz. Ez ugye legtöbbeknek a szülei, de neked a nagymamád, így az ő bevétele fog számítani. Már amennyiben papíron is a nagymamádnál élsz.
2021. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ugyanazon a telken 2 ház van, az egyikben én lakom nagyimmal a másikban testvérem a családjával az is egy háztartásnak számít? Tehát nővérem keresete beleszámít?
2021. nov. 14. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kormányablakban kell kérni lakcímigazolást, ha azon rajta van a nővéred, ő is számít, ha nincs, akkor nem számít.
2021. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!