Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el a stresszt?

Hogyan kerüljem el a stresszt?

Figyelt kérdés

Egyetemen most vagyok végzős alapszakon, mesterszakra szeretnék jelentkezni. Már előre félek az új félévtől, de valahogy muszáj lenne elkerülnöm a stresszt.


Eleve az nyomaszt, hogy vajon felvesznek-e mesterszakra és oda vesznek-e fel, ahova legjobban szeretném. Az is aggaszt, hogy olyan soknak tűnik a tennivaló, félek, hogy fog minden sikerülni, pedig szorgalmas vagyok. Emellett az órarendem sem kedvez nekem, lehetne rosszabb is, de az a baj, hogy sok minden délután lenne (órák meg egyebek is), viszont én meg pont délután tudok több időt szánni tanulásra és hasonlókra, a délelőtt az nekem valahogy nem elég. Így viszont a délután fele (vagy inkább az egész) elveszlik.


Mindezek mellett hogyan kerüljem el a stresszt?

Lehetetlennek tűnik...


Nem tudom leszarni a dolgokat, mert fontos nekem a jövőm és azért a mesterszakra sem olyan könnyű bekerülni.


2019. febr. 2. 20:46
 1/1 A kérdező kommentje:

Meg attól is félek, hogy nem lesz elég időm pihenni meg magánéletre...

Kikapcsolódni, párommal találkozni, pihenni, azt is inkább délután meg este tudok. Van olyan estém, ami szabad, de igazából ez még változhat, mert lehet mégse lesz.


Meg tudom, hogy úgyis zavarni fog ez az egész, hogy hova vesznek fel. Nem lehetek stresszes mindig, mert volt már rá példa, hogy az egészségem is ráment.

2019. febr. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!