Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás menedzsment...

Gazdálkodás menedzsment szakkal kellhetnék a médiába?

Figyelt kérdés

Ugye tanulok marketinget, hogyan lehet bármit is eladni, reklámok, gazdálkodás stb. Csak gondolkodtam h ezzel a szakkal mindenképp pénzügyi területen lehet elhelyezkedni, vagy lényegébe az ember egyfajta marketingessé is válik.

Médiához, reklámhoz, PR, mindenképp szükséges egy komm. médiatudomány diploma, vagy marketing és reklámmenedzser okj, vagy a gazd menedzsment is hasznos lehet?


2010. szept. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod te hány ezer ember végez média szakon évente? Alapból telített az a piac.
2010. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, ezért kérdeztem h közgazdász diplomával foglalkoztathatnak-e vhol pénzügyi területen kívül.
2010. szept. 4. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétlem. De most ha egyszer nem is érdekel a pénzügyi vagy közgazdasági terület, minek mentél oda?
2010. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem.


mert te nem vagy eléggé képzett szakember azon a munkakör betöltéséhez, mint aki azokon végez.

2010. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem egy szóval sem írtam h nem érdekel a pénzügy, pusztán kíváncsiságból tettem fel a kérdést
2010. szept. 4. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok én se, csak ez így értelmetlen.
2010. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó. én csak megkérdeztem, nem tudom mit kell ezen fennakadni. írtátok h nem, jó felfogtam :D
2010. szept. 4. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellesz.
2010. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!