Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány BTK-sok, aláírtátok...

Pázmány BTK-sok, aláírtátok már ezt a petíciót az online oktatásért?

Figyelt kérdés
Az ÁJK már átállt, de még az ELTE-BTK is, ahogy a szomszédos Károli is. Csak nálunk megy szembe az árral a Dékáni Hivatal. Segítsünk nekik, mutassuk meg, mennyien támogatjuk a helyes döntést, az online oktatást! A petíciót az első kommentbe linkelem.

2021. nov. 25. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
33%
Jaj de cuki, a bölcsészek fosnak a vírustól, miközben orvosin kötelező az oltás és a jelenlét 😂
2021. dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
19%
Fujj, olyan csicska szemelyiseged van hogy rogton leri rola hogy egy szart se erő bölcsész vagy 😂 tenyleg minek jarsz egyetemre, ugyanott fogsz tartani diplomaval mint anelkul, minek erolteted? Bufeszak, semmire nem jo.. meg most passzivaltasd magad aztan menjel a mekibe dolgozni, megsporolsz ezzel most par évet
2021. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

LKátom elfogytak az érvek, oltásellenes életélőském, ilyenkor már nem marad más, csak a fröcsögés. Meg a közhelyek puffogtatása. Pedig állítólag te most épp életetélvezel, nem is értem, miért érsz rá egy általad ennyire lenézett emberrel foglalkozni, hiszen nem unatkozhatsz, nyitva az ország. Vagy annyira képmutató vagy, hogy csak bekamuzod a nagy életélést, és nem vagy más, mint egy nagypofájú fotelhuszár. :)

Arrébb lehet innen menni.

2021. dec. 6. 07:40
 54/67 anonim ***** válasza:
28%
Most irtam ide eloszor, fingom nincs mirol irsz. Jotanacskent mondom hogy ne járj egyetemre ha csak ezt a szakot vagy képes elvegezni, mert nem er semmit es segget torolhetsz a nagy bölcsész diplomaddal. Aki oda jar azt a tobbi karon ki szoktuk röhögni, meg memeket csinalni belőlük, aztan vicces hogy most ti sirtok a legjobban, mikor alapjaraton se kell csinalnotok meg tanulnotok semmit. XD De nyugi nalunk mar online vizsgaidoszak van, nalatok meg nem lesz lofsz se mert a vezetők is ezt gondoljak mint en. 😘 ha mar tanulnotok soha nem kell, szopjatok egy kicsit
2021. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

De egy undorító rosszindulatú féreg vagy. Nem méltó ez a viselkedés egy felnőtthöz, gyerekes gúnyolódás, mocskolódás. Nem hiszem el hogy egyetemre jársz, ilyen viselkedéssel nincs helyed az emberek közt. A társadat is visszalöknéd a szakadékba nem? Nem mindegy neked ki milyen egyetemre jár, nincs jogod beleszólni. Tipikusan az vagy aki feldobja a többieket és elárulná a testvérét is.


"most írok ide először"

Minden online oktatásos kérdésnél beégetted már magad, ráadásul visszajársz kötözködni, hiába pontozunk le, hiába jelentünk, hiába küldünk el a kérdések alól. Sajnos felismerhető a stílusod, a szókincsed is elég csekély, ugyanazokat a szavakat használod mindig, illetve pusziszkodó, mosolygós stb emojikat is csak te használsz, úgyhogy lebuktál.

2021. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
100%

54

Attól, hogy valaki képes megszerezni egy bölcsész diplomát, nem lesz hülyébb, mint a többi és nem jelenti azt, hogy mást nem tudna elvégezni, ha akarna.


Imádom a magadfajta f*sszopókat, azt hiszitek, hogy ha valakit egy kevésbé piacképes terület is érdekel és esetleg ott is tanult, már automatikusan gyenge képességű. Jó lenne, ha kicsit magatokba néznétek, hogy mi az a fogyatékosság, ami miatt mások tanulmányi előéletéből kell levonni következtetéseket.


Én is Pázmány BTK-s voltam. Újraérettségiztem, 4 év alatt mérnök lettem. Te meg örökre egy nyomorék csicska maradsz.

2021. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

Ez egy buta gyökér, nem is válaszolok már inkább neki, felesleges. Ebben éli ki magát, sőt, az a típus, aki valószínűleg szemben mindenkivel kedves, de ilyenkor kibújik az igazi énje, és kiereszti a gőzt. Az a fajta, aki egyébként alkalmazkodik az elvárásokhoz, aztán álprofilok mögé bújva zsidózik, b*zizik, sorosozik, és még ki tudja, mit. Egyszerűen gyáva a magánéletben, a szakmai életben, aztán most talált magának egy boxzsákot, és visszajár. De hadd írkálja a majomságait, egyszerűen ne vegyünk róla többé tudomást.


AMi az eredeti kérdést illeti: nyilvánvaló, hogy a kar vezetősége ki akarja húzni a félév végéig. Ebben nem gátolja őket sem az omikron, sem a kiugróan sok haláleset. Hétfő van, a hétvégi adatok alapján több, mint 400 ember veszett oda. Persze lehet mondani, hogy oltassunk (már megtettem, de ez nem garancia arra, hogy nem lehetek beteg), meg lehet lázat mérni, de ez nem elég. A kérdés inkább az, hogy a vizsgaidőszak legalább online fog zajlani, vagy még ebben sem engednek?

Egyébként sok oktató is szívesebben lenne már online-ban, szóval ez tényleg csak erődemonstráció, amit azzal támasztanak alá (konkrétan oktatótól hallottam), hogy az egyetem milyen minisztérium alá tartozik, és annak mi az "ajánlása" az oktatás és vizsgáztatás lebonyolítására. Lefordítva: tökmindegy, mit akarnak a hallgatók, illetve az oktatók egy része, azért nincs online-ban semmi, mert a vezetőség, az a pár fő, aki pozícióban van, nem mer szembemenni az "ajánlással", nehogy aztán személyesen kelljen felelnie később. Merő emberi félelemből kockáztatnak. Ilyen egy jól működő diktatúra, még az ajánlást is parancsnak veszik, és mivel bárkit le lehet váltani, és van kit a helyére rakni, merő pozícióféltésből nem cselekednek. Pont így működött régen a pártállam is. Vulgárisabban, erre mondta egy idősebb ismerősöm, hogy "a sz*r mindig lefelé csorog". Nos, ez történik jelenleg nálunk, miközben a "körúton belüli értelmiség"-et kinevelő ELTE-BTK vígan tartja online az előadásokat és a kapcsolódó vizsgákat is majd. Emberéletekben, fertőzöttségben mérik a politikát, nagy kanállal, a mi kárunkra.

2021. dec. 7. 02:34
 58/67 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, Te aztán nem adod fel. Röhej, ami művelsz. Szerintem ott kellene hagynod az egyetemet és menj napszámba. Nem kell az országnak ilyen diplomás.
2021. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
0%

Ja és én tényleg első hozzászóló vagyok itt, szóval nehogy szegény 54est kezdjed szapulni:-)

Belefutottam ebbe a kérdésbe véletlenül és végigolvastam amiket írtál. Hááát......khm.....nem lehet egy jó életed.

2021. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze hogybe, mind elhisszuk. Veletlenul pint azok talalnak ide, akik szeptikusok es mas egyetemistakat fröcskölnek :D Nagyon hiteles.
2021. dec. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!