Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz még novemberb...

Szerintetek lesz még novemberben online oktatás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Bármi változhat, de kategorikusan nemet mondtak a távoktatásra még 1-2 napja a kormányinfón.
2021. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lesz.
2021. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra is nemet mondtak, hogy: lesz-e 4. hullám (pedig qr.vára van). Nincs ebben a rendszerben semmi tudatosság, csak ötletelgetnek...így aztán nehéz tippelni.
2021. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

3/3 -as. Javaslom vigyél tudatosságot abba, hogy betervezed mikor fogsz megfázni. Ötletelgetés helyett. Meglátjuk beválik e a betegségedet illető terv?

Mit vagdalózol olyan szavakkal ami a nálad sokkal jobban hozzáértő embereket sért. A kormány is alkalmazkodik a váratlan fordulatokhoz. Így kell tennie!!!!!!!

2021. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gyengén szuperál hűn szeretett kormányunk a 4. hullámban:)
2021. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok: engem meg az sért, hogy hülyének néznek. Ha nem tudják, hogy lesz-e negyedik hullám, akkor nem kell azt mondani, hogy nem lesz. Ennyi csak. "nyugodjanak meg, mindenkit meggyógyítunk, aki elkapja ezt a betegséget"....aztán több, mint 30 ezer covidos halott....."egy hétvégén beoltjuk az egész országot".....folytassam (?!)...Szemét NER -világ. De érzékenyek valakik...
2021. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, a fentieket a főgané mondta - viszont, mivel nincs is fidesz, csak orbán van....
2021. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!