Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken tényleg vannak...

Egyetemeken tényleg vannak olyan tanárok, akik úgy osztályoznak egy dolgozatot, hogy közvetlenül nem nézik meg és nem olvasnak bele, hanem csak random mondanak egy jegyet, vagy pofára osztályoznak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy van, de én még nem tapasztaltam (ötödik éve járok a BME-re). Ha megbuktam, jogos volt, ha ötöst kaptam, az is. És szerintem ennyi idő alatt már csak belefutottam volna ilyesmibe, ha általános lenne, de szerintem nem az.
2021. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én már tapasztaltam ilyet, igen. Miután megkaptuk a jegyünket bementem a tanárhoz (ezt sem volt egyszerű lebeszélni vele, mert elviekben jogunk van megnézni minden vizsgánkat, de nem nagyon szokták megengedni), hogy megnézzem a vizsgafeladatokat, mire hány pontot szereztem, mit rontottam el stb., hogy jobban tudjak készülni a következő vizsgaalkalomra. Aztán kiderül, hogy nem is pontozta le normálisan és csak random ráírt egy jegyet. Mikor rákérdeztem annyit mondott, hogy "ja, igen, nem akartam már végigolvasni, gondoltam biztos olyan mint a többi".
2021. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Illetve olyan is volt, hogy indokolatlanul kaptam rosszabb jegyet a beadandóimra. Beadandókat kellett írnunk minden órára és ez az online oktatás alatt volt már, így mindenki látta a másik irományait, mert egy közös csoportba kellett őket feltölteni. Rendre olyan indokokkal kaptam rosszabb jegyet, ami valójában nem volt hiba és ezek a "hibák" a többiek munkájában is ugyanúgy megjelentek tehát akkor nekik is rosszabb jegyet kellett volna kapniuk. Végül meg is akart buktatni stb., de ekkor már jobban kiálltam magamért és végül jó jegyet kaptam a tárgyból.

2021. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Én ilyesmit eddig még csak beadandóval kapcsolatban tapasztaltam, ott is a pozitív irányba. Volt beadandóm, amit úgy adtam le, hogy bemásoltam random szövegeket, amik növelik a fájl méretét, majd "elrontottam" a fájlt, hogy ne lehessen megnyitni. Kívülről jónak tűnik, de ha rákattintasz, kiírja a gép, hogy sérült.


Aztán kaptam rá egy ötöst

2021. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak.
2021. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, mindkét irányba. Nekem számvitelen volt anno hogy az első vizsgára jobban készültem, mondom ez egy kettes minimum meg kell legyen, erre simán megbuktam. A következőre meg egy másik vizsga miatt kevésbé tudtam készülni (a nagy részét 1-2 nap alatt elfelejtettem sajnos, muszáj lett volna folyton rágni a tárgyat), ráadásul a vizsgasor is sokkal rosszabb volt, na mondom ez tuti bukó, mindenféle hülyeségeket írtam mindenhová (annyi hogy üresen szinte semmit se hagytam, de a legtöbb dolognak értelme sem volt szerintem), erre nézem utána másnap, kettes. Csak annyi hogy ezt nem a "fő" oktató javította, hanem a helyettes tanár aki egyszer volt bent. Ennyit erről.
2021. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, vannak ilyen tanárok az egyetemeken.
2021. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Azért betekintésen csak kiderülne. Komcsi legenda.
2023. márc. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!