Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépész szakon szakdolgozatot...

Gépész szakon szakdolgozatot egy cégnél ahol dolgozok. A céges konzulensem táppénzen van 3 hónapja, nem tudom elérni. A saját résznek nem néznek utána ha bekamuzom random számokkal, hogy azok jöttek ki a munkámba? Bőveben lenn.

Figyelt kérdés

Szóval ez a helyzet, céges konzulens sehol. Az egyetemi tanár konzulensem azt mondta ettől a doga beadható. Ő fog rá osztályzatot javasolni, meg egy bíráló akit az egyetem kijelöl. Ezt a sztorit elmondtam az egyetemi konzulensemnek, azt mondta ha van kellő fantáziám meg mérnökien meg tudom fogalmazni a dolgokat hogy azt a bírálóm elhiggye így is beadható. Ennek tuti nem járnak semennyire utána? Ha én a szakdolgozatomba leírom hogy XY cégnél ezt meg azt a kísérletet végeztem ilyen meg olyan eredményekkel, és ezt meg azt vezettem be.... igazából nem lehetetlen megírni így....

Csak ez nem gáz?

Az egyetemi tanár konzulensem azt mondta csak a plágiumból lehet komoly következmény, ebből maximum annyi lehet hogy nem fogadják el és egyes....


2021. nov. 22. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
az ilyenek, mint te, minek mennek egyetemre?! amúgy sztem te vagy az a győri egyetemista, aki itt már tett fel kérdést a hétvégén, és a haverja lesz a bírálója.
2021. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja én vagyok. Miért ne mennék egyetemre? Csak lesz egy mérnöki diplomám, anhol egész jól megy. Innentől viszonylag jó állásokat meg lehet fogni ahol relatív nyugisan kevés melóval viszonylag sokat ia lehet akasztani.
2021. nov. 22. 19:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, mobilról írok :)
2021. nov. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!