Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első szakma után megint 14-15...

Első szakma után megint 14-15 éves gyerekek közzé kell mennem,hogy szakmát tanulhatsak?

Figyelt kérdés

Mivel azon gondolkozok,hogy úgyis 1-2 év és itt hagyom az szaksulit,gondolkozzotam nagyon,ha mondjuk tovább szeretnék menni pl:villany technikusnak vagy hegesztőnek,akkor 14 éves kölykökkel kell járnom?

Vagy van külön osztály az 18-20+ embereknek?



#szakma,szakiskola,iskola,technikum,éretségi,osztály,gyerek,fiatal korú,hegesztő,villany #műszak,műszaki,elektronika,barkács
2021. nov. 30. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.
2021. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Akkor ez hogy lenne?

Mivel nem nagyon tudom,és mivel nem szeretnék külön fizetni okj-ért,akkor ez hogy az jó életben lenne?

Köszönöm az választ!

2021. nov. 30. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttképzésnek hívják. Ha jól tudom akkor 25 alattiként járhatsz nappali felnőtt oktatásra, ingyen. Ott 18-25 évesekkel járnál egy osztályba. Járhatsz esti felnőttképzésre, az is ingyenes, ott 18-tól felfelé akár 80 éves osztálytársad is lehet. Annyi a különbség, hogy az esti felnőttképzésnél csak heti kétszer mész a suliba és délutántól estig vagy ott. Nappali felnőttképzés meg egyértelmű. Én 21 vagyok és szeptembertől én is esti felnőttképzésben fogok tanulni szakmát. Akkor már 22 leszek, és lehetnek tőlem fiatalabb és jóval idősebb osztálytársaim is.
2021. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

Köszönöm szépen az válaszodat:D :)

Én mivel most tanulom az első szakmámat,mondom dehogy már 2-dikat már újból kezdjem xD

Köszönöm mégegszer :)

2021. nov. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!