Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki 2022. Januárban záróvizsgá...

Aki 2022. Januárban záróvizsgázik felsőoktatásban, annak most kell nyelvvizsga a diploma kiállításához? Ezt most nem tudom egyértelműen. Mert olvasni ezt is azt is.

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 08:30
 1/6 A kérdező kommentje:

A veszélyhelyzetet meghosszabbította a kormány 2022 nyárig ezt olvastam. Itt leírták ez milyen könnyítésekkel jár itt-ott az életben, viszont a nyelvvizsga mentességről nem írtak benn, szóval én úgy gondolom hogy a nyelvvizsga az szükséges már 2022 januárjában záróvizsgázóknak, ez az én gondolatmenetem.

Ti hogy gondoljátok ez így van, vagy van mentesség a veszélyhelyzettel ?

2021. dec. 18. 08:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Világos, hogy kell, csak az aug. 31-ig záróvizsgázottaknak nem kell. Szerintem lesz hosszabbítás, de jelenleg kell a nyelvvizsga.
2021. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2# : Köszi a választ, én is így láttam, hogy akkor ez tiszta sor hogy jelenleg kell. Te miből gondolod azt, hogy szerinted ezt meg fogják hosszabbítani ?


A konzulensemmel beszéltem erről utoljára 1 hete. Intelligens okos tanárnak tartom, nem szokott szerintem hülyeségeket beszélni, egykét dolgot megjósolt már jól az 5 éves egyetemi tanulmányaim alatt, tartott nekem több órát is.

Ő azt mondta, hogy szerinte meghosszabbítják majd ezt a nyelvvizsga moratóriumot még a 2022 év eleji záróvizsgákra, mert most választások lesznek, ez még egy + pont lenne a fidesznek.... ez volt az ő érve.



Jelenleg nekem nincs nyelvvizsgám, januárba van a záróvizsgám, szóval ez nekem tök jó dolog lenne ha meghosszabbítják. Tudom ez elég igazságtalan tud lenni azokkal akik küzdöttek a nyelvvizsgáért, de most ez van, volt az életbe már olyan hogy engem érintett valami nagyon hátrányosan, szóval most ettől tekintsünk el mennynire etikus vagy nem.

2021. dec. 18. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
én remélem aug-ig meghosszabbítják
2021. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5. Igen, a tanárod jól látja.
2021. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!