Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély 2022 januárban?

Van rá esély 2022 januárban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy végül azok vehetik át a diplomát, akik 2021 nyaráig végeztek.

Rudom,van petíció,aláírtam,de nem tudom ez mennyit ér...általában semmit nem szokott.

Viszont most tényleg,szerintetek mennyi esély van,hogy a most januárban végzetteknek is elengedik a nyelvvizsgát?

Nekem sajnos kellene :(



2021. dec. 27. 00:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat,rossz kategóriába írtam
2021. dec. 27. 00:09
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

Amúgy ha nagyon kell miért nem veszel nyelvvizsgát?


Biztosan van ennek valami módja mert egyik rokonom vett már nyelvvizsgát pont ugyanezért.

2021. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ém az ilyenekben nem hiszek,nagyon nagy gondot is okozhat az életben.

Amúgy is szembe jött egy cikk valamelyik nap,hogy pont most buktak le emberek,akik nyelvvizsgát vásároltak.

2021. dec. 27. 01:11
 4/23 anonim válasza:
86%

Eltér a kérdéstől, de ha nem fogadnák el, tippet adnék hogy mi szerintem a legjobb s legbiztosabb mód egy nyelvvizsgára.

Egy "nagyon intenzív" (heti 5 napi, pl. 8 hétig) kurzussal egy nyelv például az angol nagyon jó szinten megtanulható, beszédben is, hallásban is, s ha olyan a képzés, írásban is. Szerintem sokkal jobban beválik, mint hosszú ideig eljárni tanárhoz heti 1 órára. Rengetes tudást s információt ad, gyorsan, amit hirtelen nehéz is mind összekötni az agyadban, de az ilyesfajta problémák helyretevődnek nyelvvizsgakészülés során, ahol sokkal egyszerűbb feladatokkal fogsz szembe nézni. Egy ilyen után ezzel a tudással szerintem kevesebb mint 1 hónap alatt simán fel lehet készülni nem sok energiát befektetve, rendszerezve valamennyire azt a tudást amit eddig szereztél.

2021. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
ja
2021. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy nem lesz ez a válaszom se hasznos, se népszerű, de... Ha már valaki képes teljesíteni egy egyetemet annak minden gyakorlatával, adminisztratív buktatójával, vizsgájával együtt, akkor hogyan nem tud egy rigó utcai középszintű vizsgát letenni tetszőleges nyelvből? Nem rosszból kérdezem, hanem tényleg nem tudok ezzel a helyzettel együtt érezni.
2021. dec. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, egyszerű,nincs mellette ideje, ahogy nekem se.
2021. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem középfokú hanem felsőfokú kell, és angolból már rég megvan. Olaszból kell.

És igen,egyáltalán nem volt időm.

Jártam nyelvtanfolyamra,azonban a korona miatt 2.éve online van és konkrétan egy vicc amit online művelnek. Az egyetemen is jártam olaszra,ami a távoktatás miatt szinte végig online volt, egy 60 éves tanárral,aki egész órán azzal foglalkozott,hogy hogyan vegye le a némítást a mikrofonjáról.

Egyetlen egy embernek sincs meg az olasz nyelvvizsgája a csoportunkból..mert ez minden volt,csak nyelvtanítás nsm,ami az elmúlt 2 évben zajlott.

A lényeg,hogy akik 2021szeptemberig ugyanígy online voltak,mint mi,ők megússzák...hát rohadt igazságtalannak tartom!

2021. dec. 27. 09:36
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát az, de sztem lesz biztos, csak később jelentik be a nyelviskolák miatt.
2021. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát de mikor később? 3-4 hét és államvizsga:(
2021. dec. 27. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!