Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély 2022 januárban?

Van rá esély 2022 januárban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy végül azok vehetik át a diplomát, akik 2021 nyaráig végeztek.

Rudom,van petíció,aláírtam,de nem tudom ez mennyit ér...általában semmit nem szokott.

Viszont most tényleg,szerintetek mennyi esély van,hogy a most januárban végzetteknek is elengedik a nyelvvizsgát?

Nekem sajnos kellene :(



2021. dec. 27. 00:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Milyen államvizsgához kell felsőfokú angol mellé felsőfokú olasz is?
2021. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Tessék?

A diplomához kell,nem az államvizsgához.

Nem értem miről beszélsz.

2021. dec. 27. 13:15
 13/23 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy melyik államvizsga mellé kell még felsőfokú angol plusz felsőfokú olasz is, hogy diploma legyen a vége. :)
2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdálkodás szak.
2021. dec. 27. 14:26
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát, ott pedig szükség is van a nyelvtudásra, nem mondhatod, hogy minek az a papír, attól még ugyanolyan jó szakember lehetsz... Úgyhogy hiába kapod kézhez a diplomát nyelvvizsga nélkül is (ha kézhez kapod), akkor is hátránnyal fogsz indulni munkakeresés ügyben...
2021. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Már a leendő munkahelyemen dolgozom 1,5 éve gyakornokként. Februártól ajánlatot kaptam főállásra.

Az angolt valóban használjuk,napi szinten. Mást nem,nyelvvizsgát angolból a mai napig sem kérték el, hanem az interjú félig angolul bolt,ott "tesztelték " a nyelvtudásomat.

2021. dec. 27. 15:15
 17/23 anonim ***** válasza:
És a főállásnak feltétele a diploma?
2021. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Igaz,multinál pénzügyön helyezkedtem el,tahát nem 100%ban nemzetközi gazdálkodáshoz illő állás,inkább pénzügy számviteles (ahova csak egy középszintű nyelvvizsga kell btw).

Éppen ezért is megyek mesterre már pénzügyre,ahhoz azonban az alap diplomához most ez a hülye olasz kellene,vagy az amnesztia.

2021. dec. 27. 15:17
 19/23 A kérdező kommentje:

Feltétele lenne,igen...

Lehet meg tudjuk beszélni a hr-en, de ugye mester jelentkezéshez mindenképpen kell a diploma.

2021. dec. 27. 15:19
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyelőre koncentrálj az állásra, a mester meg ráér akkor, amikor már meglesz a nyelvvizsga.
2021. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!