Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély 2022 januárban?

Van rá esély 2022 januárban?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy végül azok vehetik át a diplomát, akik 2021 nyaráig végeztek.

Rudom,van petíció,aláírtam,de nem tudom ez mennyit ér...általában semmit nem szokott.

Viszont most tényleg,szerintetek mennyi esély van,hogy a most januárban végzetteknek is elengedik a nyelvvizsgát?

Nekem sajnos kellene :(



2021. dec. 27. 00:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt időm egyetem mellett nyelvet tanulni. Most itthon készülök a nyelvvizsgára. Nagyon boldog lennék, ha végül lenne amnesztia, mert februártól dolgozhatnék, de csak akkor tudok kezdeni, ha a diploma a kezemben van. Ha addig nem kapom meg akkor lehet az állás is elúszik. :(

Jelenleg időpocsékolásnak érzem az itthon töltött időt, hiszen munka mellett is szívesen tanulnék nyelvet, de legalább már pénzt is kereshetnék közben. Mivel a januári nyelvvizsgának ekkora tétje van, már gyomorgörcsöm van az egésztől, annyira teljesíteni akarok, hogy sorozatosan leblokkolok. Pedig rám ez sosem volt jellemző.

Viszont köszönet az eddigi hozzászólóknak a tanácsot és, hogy nem egyből szidni kezdték azokat, akiknek valami oknál fogva nem sikerült még a nyelvvizsga.

2021. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

"időpocsékolásnak érzem az itthon töltött időt, hiszen munka mellett is szívesen tanulnék nyelvet, de legalább már pénzt is kereshetnék közben"

Akkor addig vállalj valami átmeneti jellegűt. Lehet, hogy motiválna, mert akkor már nem éreznéd annyira időpocsékolásnak az otthon töltött időt, hiszen pénzt is keresnél - ha nem is azzal, ami majd az álommunka lesz.

2021. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%
Orvosi egyetemet végeztem, így nagyon korlátozottak a lehetőségek. Ha abba a kórházba, ahova orvosként szeretnék majd menni, átmenetileg felvesznek segédápolónak, nekem az is megfelelne pár hónapig, de ez még a januári szóbeli nyelvvizsga függvénye lesz (már az írásbelit pár hónapja megcsináltam). Bár nem hiszem, hogy motiválna, de legalább nem éreznem ennyire haszontalannak magam, mint most.
2021. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!