Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga amnesztia 2022...

Nyelvvizsga amnesztia 2022 újra lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 22:24
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/291 A kérdező kommentje:
De persze akik januárban végeznek, azoknak pedig kulcsdöntő.
2022. jan. 22. 12:21
 92/291 anonim ***** válasza:
100%

Ebben van valami. Kapnánk legalább egyértelmű választ...Persze az amnesztiának örülnék a legjobban, de ez a legrosszabb az egészben, hogy szándékosan olyan nyilatkozatokkal dobálóznak, h ne legyen egyértelmű.

Ha ennyire nem akar kiállni a HÖOK mellette, akkor ezt szépen nem lehet leírni egy pár mondatos üzenetben, amit elküld mindenkinek, aki ezzel kapcsolatosan írt nekik?

Úgy tűnik, ilyen nagy teher egyenesnek lenni. Amúgy ezt a felvetést a petíció szerzőjének meg tudod írni. Lehet én is írok ma, hogy más utat kell keresni a cél eléréséhez.

2022. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/291 anonim ***** válasza:
100%
Én már novemberben végeztem szóval pl nekem rég kulcsdöntő lenne. Mire meglesz hirdetve az amnesztia, addigra a nyelvvizsgám is meglesz...Csak már a munkahelyem nem, ahova felvettek volna a záróvizsga után.
2022. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/291 anonim ***** válasza:

Milyen utak lehetnek még?


Osztom a petíciót, írok a kormány Facebook posztjai alá, meg e-mail-eket.

Ezeket megcsinálom szinte minden nap...

Most komoly indoklás, h

elmarad a kormány külföldre utaztatós nyelvtanfolyama ami nyáron lett volna minden kozepsulisnak, de a covid miatt nem lesz.

Meg az, h az ELTE-n már táncoktatás van.

Meg amiket leírtak a petíciónál.

Ezeket összeszedve be lehet írni kormány posztok alá, miniszterek posztjai alá. Érdekes sose látom, h bárki beírná.

Hiszti az megy, meg azt hiszitek aláirtatok a petíciót esetleg küldtetek e-mail-t az ITM-nek és ez már nagy dolog.

Ez a HÖK ről panaszkodás meg nevetséges, érdekes a HÖK Facebook ján se látni, h bárki reklamálna.

Pofázás az megy, h más utat meg ilyenek, mi mást? Tüntetés járvány idején? Vagy mi? Ugyan már

2022. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/291 anonim ***** válasza:

*távoktatás

nem tánc

2022. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/291 A kérdező kommentje:
Én írtam a höok posztja alá, szerintem el kéne kezdeni odaírni, ha mindenki odaírna szerintem az már számukra is ciki lenne, ha nem válaszolnának. Komolyan vidáman posztolgatnak cikkeket,közben meg lehet több tízezer embert érintene a dolog.
2022. jan. 22. 15:44
 97/291 A kérdező kommentje:
E-mail küldéssel semmire nem megy az ember, nyílvánosan kell.
2022. jan. 22. 15:45
 98/291 A kérdező kommentje:
Tavaly Novák Katalin intézte el, pedig neki 3 vagy 4 nyelvvizsgája van, talán oda is lehetne írni vmit.
2022. jan. 22. 15:47
 99/291 A kérdező kommentje:
Látom indult is,utána meg belinkelni a posztjaik alá, és szégyeljék magukat..
2022. jan. 22. 16:12
 100/291 anonim ***** válasza:
100%

Új petíció:

"Ezen petíció aláírásával, megosztásával jelezheted, ha a HÖK-öknek szerinted is ki kellene állniuk a "Nyelvvizsga mentesség 2022 nyaráig végző egyetemistáknak" petíció mellett."


[link]


Lehet osztani, népszerűsíteni, ahol csak lehet.

HÖK posztjai alatt osztani Facebook-on.

2022. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!