Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el,hogy átengedje...

Hogyan érjem el,hogy átengedjen a vizsgán?

Figyelt kérdés

A főiskolán vagyok 3. éves, és rettegek a jövőheti vizsgától. A tanár meg akarja buktatni azokat, akik hiányoztak akár 1 előadásról is. Nos én is közéjük tartozom, de nem ellógtam, hanem betegség miatt voltam távol.

Igazolás nem érdekli. Régi, vaskalapos tanár, ennél kevesebbért is buktatott már.


Hogyan tudnám mégis elnyerni a szimpátiáját? Az anyagot úgy érzem tudom, de félek, hogy megaláz, és tanulhatok, aggódhatok ismét.

Tanulmányi osztály vagy évfolyamfelelős segíthet?



2022. jan. 2. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Én is kaptam diplomát, nem is egyet.


Ha elolvasod, a hangfelvételre a legvégső esetben hivatkoztam. Mindent okosan kell csinálni.


Jah és itt egy story (10 éves), egyetemet nem mondok:


Volt egy tanár, aki szándékosan szeretett buktatni, több hallgatót verbálisan megalázott, nem is egyszer. Ezt elégelte meg néhány hallgató, kb. 5-10, és hangfelvételt készítettek a szóbeli vizsgáról, ez a hangfelvétel landolt a dékánnál. A tanár nem sokáig dolgozott ott.


Szóval lehet mimózáskodni, a ti dolgotok. Velem ilyet már nem lehetne megcsinálni, próbálkoztak, de nem ment.

2022. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Mondok más storyt is:


Anno engem nem tanított az ürge, de már ő sem dolgozik az egyetemen, annak ellenére, hogy jó 15 évet lehúzott ott. Az ok pedig annyi volt, hogy zaklatta egy hallgatóját. Még csak tanúk sem voltak, de mivel több sértett volt, együttesen léptek fel. Emiatt tették ki az egyetemről, nagyon gyorsan.


Vagyis látható, hogy a törvénytelenséget már egyre kevésbé viselik el, főleg manapság, amikor minden kis sérelemre ugrik a sajtó.

2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy újabb kreatív írásgyakorlat eredményét olvashattuk
2022. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Mesélj még.Kis naív.

Zaklatni nem ugyanaz, mint buktatni. Gondolom nem jogi egyetemet végeztél.

2022. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

😂


Akkor szívjatok tovább, és hallgassátok a sok pletyka baromságot, majd nyaljátok fényesre T. Úr valagát, mit bánom én, hátha átenged. :D


Az a jó az ilyen emberekben, mint ti, hogy bármit le lehet nyomni a torkukon, mert nem szólnak semmiért, mert hát fééélnek a birkák. :D Aztán odáig jutnak, hogy az előadás előtt a diáktársaiknak nyomják a pletykát, és azt gondolják, hogy hűű ezzel mekkora revansot vettek.

2022. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most már azt is kétlem, hogy érettségid van. Ekkora marhát!
2022. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Még a 8 általános se 🤣
2022. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd el az igazolást. Én is egyszer jártam így, elmondtam mi a szitu és adott esélyt a tanár. Persze, ha nagyon f@sz mondhatsz bármit, de legalább megpróbáltad.
2022. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!