Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha két egyetemet vagy fősulit...

Legyenszépnapod! kérdése:

Ha két egyetemet vagy fősulit végeztél egyszerre, leírnád a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van, aki két szakot tanul párhuzamosan. Én is ezen gondolkodom, de nem tudom a mellett mennyi időm lenne másra, illetve, hogy mennyire bírnám.

Kérlek leírnátok a tapasztalataitokat? Hogy mennyire bírjátok a terhelést, és hogy ehhez képest mennyire (volt) nehéz, mennyire volt/van időtök munkára vagy barátokra.

Az is bátran írjon, aki megpróbált egyszerre két szakot, de nem sikerült neki.

Köszi!



2022. jan. 2. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Én magyarszakra és mozgóképre mennék egyébként.
2022. jan. 2. 19:23
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Max ha levelező valamelyik, nappalin esélytelen
2022. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező én is ilyesmi kombinációkra jártam, amelyek erősítik egymást. Nyilván többlet terhelést jelent (a magyar ráadásul olvasásigényes, rengeteget kell olvasni de tényleg sokat), de szerintem nagyon jó kombináció és simán megcsinálod őket együtt. Az órarend összeegyeztetése valóban kihívást jelent, de nagyon sokan megoldották már. Támogatom az ötletedet, menj bátran!
2022. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!