Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmennétek így vizsgázni?

Elmennétek így vizsgázni?

Figyelt kérdés
Tiszta a lelkiismeretem abból a szempontból, hogy még karácsony napjain is tanultam egy fontos vizsgára (ami holnap lenne), abból a szempontból viszont nem tiszta, hogy egy csomó mindent nem tudok még (szerintem nem jól mértem fel az időmet és a képességeimet). Egyszerűen nem értem, már egy hónapja legalább tanultam, olvastam a tételeket és van olyan, amiről egy szót nem tudnék elmondani. Azt hiszem, ezenkívül max egy alkalmam lenne erre a vizsgára menni...napok óta rosszul vagyok, még akkor is, ha tudom, hogy nem old meg semmit, mert annyira bánt, hogy bár készültem, de rengeteg mindent így sem tudok, nem értem, miért vagy más hogy csinálja munka mellett. Afelé hajlok, hogy nem megyek. Te mit tennél a helyemben? Kb felét tudom az összes tételnek, negyedéből talán egy kettest tudnék összekaparni, a maradék bukó. Nagyon sok kudarc ért a tavalyi évben, nagyon összetörnék, ha elmennék és nem sikerülne, ezért gondoltam, hogy inkább el sem megyek.
2022. jan. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány tétel van?
2022. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz fel a következő alkalomra.
2022. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell menni, ha nem sikerül, akkor van további vizsga lehetőség.
2022. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!