Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek vizsga előtt...

Ti elmennétek vizsga előtt pár nappal Balatonra?

Figyelt kérdés
Kedden lesznek az írásbeli vizsgáim, elég húzósak, félek, hogy nem lesznek meg. Persze tanulok ezerrel, így az utolsó napokban, de a barátom haverja elhívott minket vasárnap a Balatonra, mert a csajának lesz szülinapja. Jóban vagyunk velük és megkért, hogy menjünk mi is. Csak pár óráról lenne szó, de akkor aznap már nem sokat tudnék tanulni. Ne írjátok, hogy akkor tanuljak az út közben, mert egyrészt nem hiszem, hogy tudok úgy koncentrálni, másrészt 4 vizsgámból 2 gépen zajlik meg a többire is úgy készülök, hogy feladatokat oldok meg, amit nem lehet ölben csinálni.
2018. máj. 11. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj. Utolsó pillanatban úgysem lehet tanulni. És vizsga előtt pár nappal jobb, ha pihenteted az agyad. Ez jó kikapcsolódás és lazítás vizsga előtt. Többet úgysem fogsz tudni, ha mondjuk vizsga előtt kezded el tanulni a dolgokat. Jobb, ha előtte tanul az ember jóval és vizsga előtt meg lazít. Így nem lesz a vizsga sem stresszes, fáradt sem leszel és jobban is teljesítesz.


Én simán mennék.

2018. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátom közvetítette nekem ezt a tervet, és neki egyszerre rávágtam, hogy dehogy megyek, de nem akarom őket megbántani. Meg én felvetettem a barátomnak, hogy tegyük át jövőhétre vizsga után, de azt mondta a haverja, higy most lenne jó. Amúgy velük én még nem beszéltem.
2018. máj. 11. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom valami programozás vagy adatbázis vizsga nem? :). Arra nem is igen lehet tanulni. Vagy érted vagy nem.
2018. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ja, erre is gondoltam, hogy legalább lazítok meg minden, de hát nem tudom...
2018. máj. 11. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Annyit tudsz csinálni maximum, hogy utazás előtt vagy után felmondod magadnak az anyagot amit már megtanultál gyorsított tempóba. Aztán aznapra megvan a "tanulás". Fontos az ismétlés is.
2018. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Igazából a döntés a tiéd. Ne mi döntsünk helyetted. Ha nagyon le vagy maradva akkor inkább maradj. Ha nem vagy akkor menj. Én mindig jóval előtte tanulok vizsgára. Nekem is most lesznek, de már 2 hónapra készülök rá. Szóval most már vizsgák előtt kicsit lazábban vehetem.
2018. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, pénzügyi-számviteli ügyintéző vizsga.:S A pénzügyi feladatok meg nagyon nem mennek.
2018. máj. 11. 22:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ne ti döntsetek csak, hogy ki mit tenne a helyemben. Én minden esetre még biztos, hogy alszok rá egyet.
2018. máj. 11. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak pár óra, akkor lehet, hogy elmennék.
2018. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Balaton előtt és után tudsz tanulni, holnap tanulj többet, mint szoktál, aztán vasárnap ha otthon vagy, akkor tanulsz. Hétfőn pihenj, ismételj. Szerintem.:)
2018. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!