Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Wellness szállodáról szakdolgo...

Wellness szállodáról szakdolgozat?

Figyelt kérdés
Elérkeztem oda, hogy meg kell írnom a szakdogát, és néhány tippet kérnék, hogy milyen szempontok alapján mutassam be a konkrét szállodát. Szerintetek mi az, amit bűn kihagyni egy szálloda elemzéséből?
2010. szept. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez min. kéne tudnom,ohgy milyen szakon írod a szakdogád. Mert más kell menedzsament más gazdaság és más eü szempontból illetve más turisztikai területen.
2010. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idegenforgalmi szakmenedzser szakon tanulok. Mellesleg wellness szállodában voltam gyakorlaton, ezért választottam a témát. Valójában arra vagyok kíváncsi, hogy mi az, ami létfontosságú, hogy benne legyen. (pl. költségvetés) Nem akarok elhasalni :)
2010. szept. 9. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a konzulensednek tedd fel a kérdést, ő biztos több szakdogát olvasott már és segített összehozni... Ezért választunk konzulenst, hogy hasonló kérdésekkel bizalommal forduljunk hozzá! :)
2011. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!