Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha harmadszorra...

Mi van akkor ha harmadszorra kell járnom a kilencediket?

Figyelt kérdés
családi és egyéb problémák miatt, nem "ment/tudtam/akartam" tanulni...:S ilyenkor mi van?! gondolok itt arra h esetleg fizetni kell-e, vagy valami bírságot vonz-e magával.
2010. szept. 8. 15:02
 1/6 anonim válasza:
Neem.Gondolom csak simán járod tovább annyiszor ahányszor megbuksz.Már az is elég büntetés ha 3 évvel vagy 2 évvel késöbb végzel a sulival.
2010. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom...:s de az állam nem köt hozzá semmilyen bírságot v vmit?
2010. szept. 8. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a középiskola ingyenes
2010. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy egy osztályt csak 2x járhatsz egy iskolában, harmadik aklommal vagy fizetned kell, vagy átmész másik iskolába.

Nekem is volt egy osztálytársam, aki még mindig elsős volt, amikor mi már negyedikesek, és onnan tudom, mert mondták többen, hogy nem értik, hogy miért ragaszkodik ehhez az iskolához, amikor már fizetnie is kell.

2010. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én sem ragaszkodtam de nem vettek át sehova :S
2010. szept. 11. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta befejezted a sulit?
2015. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!