Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha harmadszorra sem sikerült...

Ha harmadszorra sem sikerült megcsinálnom a főiskolán egy vizsgát, akkor a negyediket csak engedéllyel lehet fölvenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 01:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vagy felsőoktatásba való!
2011. júl. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérhetsz rektorit vagy dékánit. De a rektori és dékáni vizsga szabályozva van minden egyetemen mikor ésmiért veheted fel. És általában csak egyszer lehet kérni tanulmányaid alatt.
2011. júl. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És ééppen ezért érdeklődj előbb csoporttársaknál, hogy hogy is megy ez, én pl ismerek olyant, aki ötödszörre végzett el egy kurzust, és a világon semmilyen engedélyt nem kért hozzá, csak felvette.
2011. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves 9:27, a kérdező épp ezt akarja elkerülni. HOgy elveszítsen egíy szemeszter (vagy néhány tárgyat) mert újra fel kell vennie valamit
2011. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Méltányossággal talán.

De mivel már a legtöbb helyen vége is a vizsgaidőszaknak, max az utolsó előtti napja van, nem fogják elbírálni időben, vizsgaidőszakon túlit meg nyárra majd hülyék lesznek engedélyezni, az meg egy külön kérelem megint ugye. (kivéve ha augusztusban van UV hét, de akkor se jellemző)

Nálam még 3. tárgyfelvételnél is elutasították, pedig a 9 vizsgalehetőséget távolról sem volt esélyem kihasználni, hála egy kedves oktatónak (és aki azt mondja, hogy nem felsőoktatásba való az ilyen, az max valami btk-s büfészakon lehetett, ugyanis nálunk az évfolyam fele került ilyen helyzetben, egy tanár miatt, csak nem velünk van a baj akkor szerintem...)

2011. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9:27 vagyok, és bocsánat, valóban kicsit félreértelmeztem a kérdést..
2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Amikor még vizsgaidőszak volt májusban, akkor nem tudtam felvenni a vizsgát, annak ellenére, hogy a vizsgadíj ki volt fizetve.


Egyébként, ebben a félévben ebből a tárgyból kétszer vizsgáztam sikertelenül, harmadszor meg múlt félévben egyszer sikertelenül.

2011. júl. 8. 08:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként számít ilyen engedélynél, hogy a tantárgy gyakorlati jegy vagy kollokvium?
2011. júl. 8. 08:16
 9/13 anonim ***** válasza:
annyit hogy gyakjegyre csak rektorit kérhetsz. De azért nézz utána az egyetem szabályaiban.Lehet, hogy másutt másképp szabályozzák.
2011. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez a BGF KKFK, ahová járok.


Szociológia vizsgát negyedszerre is felvehettem, viszont amit nem tudtam felvenni vizsgát az a statisztika. Ebből is negyedszerre vizsgáznék.

2011. júl. 9. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!