Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 eves vagyok es most kezdtem...

14 eves vagyok es most kezdtem a kilencediket. Maris adottak problemak. Hogyan valtozzak meg, hogy megtudjak felelni?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki a hatamnal beszelt ki es azt mondta,hogy bekepzelt lettem es nagyon megvaltoztam.A lany tizedikes.Nagyon rosszul esett,hogy ezt utolag tudtam meg.Nem tudom,hogyha igaza van.A tobbiek jol egyeznek velem,megis neki valami baja van velem.Ha megis lenne bennem egy kisz bekepzeltseg,mit tegyek az ellen,hogy egy szereny lany lehessek,akit mindenki szeret?Vagy ez lehetetlen?
2011. szept. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Figyelj oda nyelvtan órán.

2. Ha te is úgy érzed, hogy igaza van akkor változtass, de ha nem akkor ne törődj vele foglalkozz a többi barátoddal.

2011. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerény lányokat nem szeretheti mindenki. Igazából senkit sem szethet mindenki. De miért is akarsz mindenkinek megfelelni?
2011. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél egyenes és őszinte. Menj oda a lányhoz és mond meg, neki, hogy ha valami baja van azt közölje face to face.


Megbeszélitek és ennyi.

2011. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen szoktam nagyívben lesz*rni, ne foglalkozz vele, mit számít az ilyen. Amíg van elég barátod nem kell velük foglalkozni.
2011. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan azt akarod, hogy mindenki szeressen? Akit mindenki szeret azt valójában senki se.
2011. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha, szóval ha jól vettem ki a szavaidból, egy lány kivételével mindenki viszonylag jól jön ki veled, de te mégis problémázol. Ne legyen már megfelelési kényszered, mindenki úgysem szerethet. Ha megváltoznál, akkor is lennének "rosszakaróid".
2011. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,ez most nagyon jol jott.. :)
2011. szept. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!