Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet magolni? SOS

Hogyan lehet magolni? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig mindig minden vizsgán könnyen vettem az akadályokat, könnyen tanulok, értelmezek, és ha valami logikus, meg is jegyzem. Van egyetlen egy tárgy, ami nem megy. Már többször megbuktam. Kb 160 oldalas könyvet kéne bevágnom, tele nevekkel, adatokkal, egymással össze nem függő elméletekkel. Sose tudtam magolni, de ezt másképp nem lehet, már úgy érzem, mindent megpróbáltam. Pénteken lesz a vizsgám. Hallgattam az előadást, és többször olvastam a könyvet, de nem marad meg semmi, nem tudom a neveket, dátumokat, mindenféléket megjegyezni, felsorolni és pláne nem egymáshoz kötni. Van valami jó módszer, amivel megtanulható lehet? Mennyi idő alatt? Péntekig sikerülhet?


2022. jan. 9. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Listákat kell készíteni és újra meg újra leírni őket egymás után. Amúgy rühellek magolni, de van, amit muszáj.

Amit tudsz, kosd valamihez. A neveket akar arcokhoz.

2022. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyv címe?
2022. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az egyik oktatónk saját könyve, még nincs hivatalosan kiadva, csak mi kaptuk meg, hogy abból készüljünk.


Elsőnek köszönöm! Próbálkozni fogok, remélem sikerül.


Jöhetnek még tippek, ha van valakinek jó ötlete. :)

2022. jan. 10. 00:06
 4/4 anonim válasza:
Amit leírsz azt félig megtanulod.
2022. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!