Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy különbség van a földrajz...

Nagy különbség van a földrajz emelt és közép érettségi között?

Figyelt kérdés

Kicsit (nagyon) későn változtattam továbbtanulási szándékaimon és a földrajz, kémia, fizika és biosz közül inkább a földrajzot választottam viszont nem tudom, hogy ezt csináljam e emelten, mert hogyha nincs egetrengetően nagy különbség a közép és emelt szint között (mint például nyelvből, mert az lenne a másik).

Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kérlek szépen leírná a véleményét?



2022. jan. 11. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ég és föld.
2022. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Sima az nudli, emelt hardcore.
2022. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyodalmas az emelt se. Én jó, ha készültem rá 3 hetet, 63% lett így is. A topográfia ugyanaz, mint középszinten. Persze minél előbb elkezded, annál jobb. Ezt a könyved viszont vedd meg mindenképp, hatalmas segítség, meg nyilván a teszteket töltögesd. Nem vagy elkésve. [link]
2022. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van közép szintű és emelt szintű érettségim is belőle. Az írásbeli résznél a számolásos feladatokra készültem jobban. A két könyvet vettük végig anno elég alaposan és az nekem elég volt. A szóbeli már neccesebb volt. Elég komplex dolgokat kérdeztek. Ez viszont tanárfüggő szerintem. Nálunk egy biosz-földrajz tanár volt az egyik kérdező aki élt-halt a növénytanért...Övezetességet húztam és minden övnél növény fajtákat kérdezett...Ettől függetlenül 68%-os lett.
2022. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!