Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes tanulni 21 évesen?

Mit érdemes tanulni 21 évesen?

Figyelt kérdés

Milyen okj-t,tanfolyamot érdemes tanulni szerintetek,amire van kereslet és gyorsan el lehet helyezkedni vele?


Szakközépet végeztem csak,nincs érettségim,de könnyen megtanulok bármit szinte,más okokból nincs érettségim.



2022. jan. 14. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Informatika.

De már más kérdés, hogy gyorsan akarsz elhelyezkedni vele, vagy élvezni is szeretnéd. Az informatikát azért ajánlom, mert keresik, és azért nem keres rosszul. Lehetsz programozó, fejlesztő, van sok lehetőség benne.

2022. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Tudtommal ez mind érettségihez kötött.


Ha nincs érettségid akkor csak fizikai munka jöhet szóba. Pl asztalos, kőműves, festő, burkoló, stb..

2022. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először érettségi. Egy valamire való info felnőttképzés előzetes feltétele az érettségi.
2022. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ezt nem tudtam sajnos,hogy okjhez is kell.
2022. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!