Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka mellett szakdolgozat...

Munka mellett szakdolgozat írás? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg kérlek, egyiket sem adhatom fel. 😀
2022. jan. 16. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lehetne?
2022. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit parázok miatta, hogy időben meg tudjam írni. Tavaszra kellene.
2022. jan. 16. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Csak akarás kérdése.
2022. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van közületek olyan aki munka mellett írta meg? Hogy élte meg?
2022. jan. 16. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
mások felnevelnek gyerekeket, eltemetnek családtagokat, házat építenek, vállalkozásba kezdenek vagy önkénteskednek és megváltják a világot, de igen, én is nagyon aggódnék a helyedben, hogy meg tudok e írni egy pár száz oldalas szöveget több hónap alatt.
2022. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Bizony lehetséges. Én a szakmai gyakorlatomat az államigazgatásban végeztem és már ott a szakdogámat készítettem. Sok segítséget kaptam hozzá és nagyon jó szakmai anyagokat. Nekem egy hónap elég volt az összeállításra, csak utólag kellett finomítani.
2022. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is munka mellett írtam. És sokan mások is, szóval nem lehetetlen. Az viszont nagy segítség, ha olyan témát választasz, amit egyedül, kötetlen idően tudsz csinálni. Nekem mérnökként egy géptervezés volt a témám, ezt munka után esténként, hétvégenként gond nélkül meg tudtam írni. De ha pl. vegyész vagy, és olyan témával foglalkozol ami rendszeres labormérést igényel, az igencsak megnehezíti.

És persze az sem mindegy mit dolgozol, tudod-e a munkahelyedhez kötődő témából írni. Nyilván ha villamosmérnök hallgatóként a mekiben diákmunkázol, akkor nem.

2022. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En is munka mellett irom, nem egyszeru, de jo idobeosztassal menni fog neked is. :)
2022. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En meghaltam volna..emlekszem volt nap mikor reggel 8tol este 10ig 3 mondatot irtam..

Egyszeruen annyira raparaztam, hogy mit irjak, hogy fogalmazzam meg stb..majd beleorultem

2022. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 Eleinte velem is ez volt, a semmiből belekezdeni egy ilyen munkába kicsit ijesztő. Szerencsére ezen a részén már túl vagyok. Mostmár csak az idő miatt parázok ezért kapcsolok már most turbó tempóra, nem 1 hónap múlva... Hamar itt lesz a tavasz.
2022. jan. 19. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!