Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8 napom van felkészülni...

8 napom van felkészülni mérnöki egyetemi államvizsgára, jövő hét csütörtökön lesz. Van valami "csodaszer" amit legálisan lehet vásárolni gyógyszertárba vagy valami ami növelheti a hatékonyságot? (Bővebben lenn hogy miért csak most tudok nekiállni)

Figyelt kérdés
Szóval mérnöki egyetemre járok, tegnap volt az utolsó tárgyam vizsgája, ma van a szakdolgozat névsor leadás szóval még így pont belefértem, ezért csak ma állok neki. Tudom tanulhattam volna előtte is párhuzamosan de nem tettem, most nem akarom ezt részletezgetni, nem feltétlen vagyok amúgy sem egy szorgalmas diák, ha megbukok megbukok akkor megyek júniusban. Mindenesetre nálunk államvizsgán 1-2% nyi a bukási arány mindenki azt mondta, és csak akkor buktatnak ha vagy egyáltalán nem szólalsz meg vagy csak pár mondta jön ki belőled, szóval azért remélem van remény.
2022. jan. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell az neked, eldöntötted, hogy elmész júniusban, ha nem sikerül.Ez a tudat, jobb, mint egy nyugtató. Na meg az alacsony buktatási arány. Pláne, ha nem teleszel benne az 1-2 %-ba.
2022. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább aludd ki magad és abban az időben, mikor normálisan működik az agyad és hatékony tudsz lenni, készülj. Semmi értelme zombiként szarakodni.
2022. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

“csak akkor buktatnak ha vagy egyáltalán nem szólalsz meg vagy csak pár mondta jön ki belőled, szóval azért remélem van remény.”


Szégyen az oktatási rendszer. Most már értem, hogy miért nincs értéke, miért vicc az egyetemi képzés Magyarországon.

Ezért van ennyi alacsony értelmű szakembernek mondott betanított munkás.


Németországi egyetemen, ilyen nem történhetne meg, csak a Balkáni mentalitású Magyarországon.

2022. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3

Nem a záróvizsgán kell emberkedni. Ott volt rá 3 év.

2022. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle hatóanyag van, ami segíti az agyi kapacitást, de olyan tabletta nincs, amit beveszel és a tananyag ott lesz a fejedben.


Egyébként ezeknek a hatóanyagoknak, sőt gyógyszereknek több hét, ha nem hónap, rendszeres szedés mellett, míg kialakul a hatása... Ergo semmire nem mész vele, ha most elkezded szedni. És mellékhatásuk is lehet, sőt van is.


Egyébként nootrpics az összefoglaló nevük. Igyál Zöld teát, és esetleg kávét, az jó.

2022. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönö. A válaszokat!

Végül sikerült, nagyon jófrjek voltak, senki sem bukitt meg.


5-ös köszi azöldtea segített :)

2022. jan. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!