Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy tárgy nem sikerül,...

Ha egy tárgy nem sikerül, akkor a tanár köteles CV vizsgát kiírni a következő félévre, vagy csak abban a félévben, amikor a tárgy eredetileg is lenne? (ősszel)

Figyelt kérdés

Mitől függ ez? Kötelesek kiírni, ha valakinek nem sikerül, vagy ez az ő egyéni döntésük?

Írtam a tanárnak ezzel kapcsolatban, de nem kaptam egyértelmű választ.

Azért fontos, mert ha nem tudom most tavasszal felvenni a tárgyat, akkor csúszok fél évet.


2022. jan. 20. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles. Esetleg kérésre kiírhat vizsgAkurzust, ha van aláírásod. Ha többen kéritek nagyobb az esély, de nem kötelező.
2022. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező keresztfélévben vizsgáztatnia.
2022. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező/kötelezhető erre. Sajnos benne van, hogy csúszol.
2022. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Most olvastam a TVSZ-t, azt írja ha kötelező a tárgy, akkor köteles kiírni, ez a tárgy azonban kötelezően választható hivatalosan.

Viszont van benne egy ilyen rész is, hogy egyéni kérés esetén meg kell hirdetni CV kurzust, amennyiben az évfolyam részidős vagy 60 főnél kisebb létszámú, és ez érvényes lenne ebben az esetben.


Remélem sikerül megbeszélnem a tanárral.

2022. jan. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!