Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elfáradtam a vizsgaidőszak...

Elfáradtam a vizsgaidőszak végére, hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Az utolsó vizsgám lesz pénteken, de eddig olyan sok vizsgám volt, hogy rendesen elfáradtam, kimerültem. Szerencsére az eddigiek mind meglettek elsőre viszonylag jó eredményekkel. Hogyan tudnék felkészülni szűk 2 nap alatt 9 tételből? Tudom, kevésnek tűnik a 9 tétel, de összesen kb. 400-450 oldal tömény matek, definíció-tétel-bizonyítás kombó.

2022. jan. 12. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Óránként tartsál szünetet; menjél sétálni, tornázzál, stb.

Egyébként nem 2 napod volt a 450 oldalra. Gondolom tanultál szorgalmi időszakban is és bejártál órákra, gyakorlatokra. Nem nulláról kezded, menni fog.

2022. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy bejártam, csak december közepe óta nem foglalkoztam ezzel, mert más tárgyakból vizsgáztam sorra. Karácsony előtt(!!) kezdtem, ünnepeket végigtanulva folyamatos vizsgák. Szerencsére nem ismeretlen az anyag.
2022. jan. 12. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Milyen szak?
2022. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!