Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen, ha felvettem a B...

Egyetemen, ha felvettem a B vizsgát, a tanár jegyet úgy nem tud beírni?

Figyelt kérdés

Vizsgáztam egy tárgyból, viszont kétes érzéseim vannak, eredménye még nincs, de már felvettem a következő vizsgát, mivel az az utolsó, nehogy ne legyen helyem.

Ha fel van véve a következő vizsga, akkor nekem jelezni fogja valahogy a Neptun, hogy mégis megvan az előző vizsgán a kettes, és nem kell a következőre menni?

Mert azt hallottam, hogy ha felvettem a vizsgat, akkor a tanár nem tudja beírni a jegyet.

De csak fogok róla tudni, hogy megvan, és le kellene adnom, nem?

Bocsi, ha kicsit tudatlan vagyok, ez az első vizsgaidőszakom, és pont a legutolsó vizsgám lett kicsit botrányos..



2022. jan. 18. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beírja a jegyet, de el kell menned a következő vizsgára is, ami ha rosszabb lesz, akkor az lesz az érvényes. Magadat szopattad meg vele.
2022. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyan😂 leadhatod bármikor a vizsgát
2022. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es. De ha még le tudom adni, akkor nem kell elmennem, nem?

És elméletileg meglesz addig az eredménye az előzőnek

2022. jan. 18. 10:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha leadod, akkor nem.
2022. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha van eredmény és elfogadod, utána leadod a vizsgát és kész.
2022. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha megbuktatta volna, mondta volna.
2022. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi van? 🤭 Nem is találkozol ilyenkor a tanárral, azt se tudja ki vagy, ez nem középiskola😂 A vizsga eredményét sok esetben napokkal később tudod meg a neptunból
2022. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nálunk megmondták egyből az eredményt, írásbelinél sem kellett heteket várni. Valószínűleg mert nem büfé szakot végeztem ahol ezren lettünk volna a szakon.
2022. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem büfészak..😅

Tegnap volt a vizsga, csak a következő alkalmat berakta 3 nappal későbbre, és én is úgy gondolnám, hogy nem hetekig kellene javítani.

2022. jan. 18. 11:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, azért egy nap az semmi.
2022. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!