Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy vizsgán minimális...

Ha egy vizsgán minimális létszám van beállítva, és a feljelentkezett hallgatók száma nem éri el azt, akkor nem tartják meg a vizsgát?

Figyelt kérdés

Ti találkoztatok már ilyennel?

Én igen, többször is, de furcsállom, hogy mások 1 hallgatónak is megtartják a vizsgát.

Ilyenkor mi történik?


2022. jan. 25. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Látom hogy Neptunban tényleg van minimum és maximum létszám rész, utóbbi érthető is, de minimum létszámos vizsgával még sosem találkoztam pedig két különböző egyetemre is jártam. Az egyetemi szabályzat előírja, mennyi vizsgalehetőséget kell biztosítaniuk, ezt nem lehet attól függővé tenni utólagosan, hogy felveszik-e elegen a vizsgát... Ha csak 1-2 ember miatt kell megszervezni, akkor annyi az annyi.
2022. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!