Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell megnézni Coospace-...

Hogyan kell megnézni Coospace-en a többiek munkáit, ha úgy van beállítva, hogy meg lehessen?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy tudom, mi van nyilvánosra állítva és mi nincs, és ott próbálkozok, ahogy nyilvános, de mégsem találom, hogy pontosan hol vannak fent ezek és mikre kell kattintani, hogy láthassam a csoporttársaim házi feladatait. Elmondaná nekem valaki lépésről lépésre? Most lehet, hogy úgy tűnik, hogy egy b.lf.sz vagyok, de eddig mindig mindent megtaláltam az összes elektronikus tanulmányi rendszerben, semmivel nem volt gond és ez annyira nem is életbevágóan fontos, csak kíváncsi vagyok, és idegesít, hogy sehogy nem tudok rájönni a dolog nyitjára. Lehet, hogy valami rosszul van beállítva nálam?
2015. okt. 6. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!